Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odeslat odpověď

30.4.2006, 17:43

A Milane, jinak s tim kamenováním...už sem ti nějaké šutříky poslal :lol:

30.4.2006, 18:54

Asi jsem lama, ale co to máte s tím <br>? Otevřu poznámky a píšu.
Já si stejně myslím, že poznámky nemají valný význam. Ale když se to musí.....

30.4.2006, 19:22

To Roacher : Omlouvam se, ale snad to nebylo tak hrozny (koukal jsem mas to u 2 kategorii). Pokud mi zasles text opravim ti ho a obratem zaslu zpet. :D
To Baharis : Myslim si, ze poznamky slouzi hlavne pro nasi kontrolu zasilateli upozorneni. Posle upozorneni a pak vidi jestli bylo doplneno nebo ne. Mne jsou v podstate taky k nicemu, ale kdyz uz jsme je zavedli, tak je nebudeme rusit. Zas tolik prace navic to neni, ne :)
EDIT: ja jsem to ted vyresil tak, ze si zkopiruji text, soupnu ho treba do PSPADU, ENTREM rozhazim na radky, odstranim <br> a zkopiruju zpatky. Dalsi poznamka uz je bez probelmu

30.4.2006, 20:00

Funguji nekomu GEOCACHING POI v Google?

30.4.2006, 20:12

condor píše:To je divny, dela me to stale. Mam verzi GE 3.0.0762


Otevřít v PoiEditu mi to jde, takže vydrž do úterka a uvidím v práci, co to dělá s Google Earth.

Pro ostatní, upravil jsem to odřádkování na: pokud bylo "<br> a pak odřádkování, tak zůstane jen jedno odřádkování. Pokud to už někdo upravil, tak to musí ručně zeditovat. Stane se. :P :P :P :P

Kdybych plácal blbosti, tak se nedivte -> slavím konec dubna nebo záčátek května nebo co :) :) :) :) :) :)

30.4.2006, 22:39

TO Henry : Odzkouseno, ted to funguje naprosto bezchybne a k me (doufam i ostatnich) spokojenosti. :D :D
Hezke oslavy !!!!!!

1.5.2006, 14:10

jj,díky,snad to bude v poho! :D

Jinak taky si myslim že ty poznámky nemaj valnější význam :(

1.5.2006, 19:23

Mam depku me to zase nefunguje a chyba je jina.
Opet GEOCACHE.

PrintScreen je prilozen
Přílohy
Schr
A jeste z POIEDITu
Schr (8.81 KiB) Zobrazeno 5000 krát
Schr
Chyba
Schr (17.3 KiB) Zobrazeno 5000 krát

2.5.2006, 2:00

condor píše:Mam depku me to zase nefunguje a chyba je jina.
Opet GEOCACHE.

PrintScreen je prilozen


Já mám PoiEdit 3.80 build 140 a teď jsem to zkoušel a normálně to jde :!:
Takže stahuju nejnovější verzi 4 a uvidím...

Takže jsem stáhl novou verzi 4.0.0 build 165 a nejde to v něm :?
Ani Google Earth nemám v práci nejnovější, tak je možné, že tam je stejný problém.
Při vytváření KML souboru musím odstranit diakritiku (čárky, háčky, přehlásky), dále speciální znaky (· „ ° ´ dlouhou pomlčku ) a problém bude asi s dalšími znaky, co se v popisech objeví, takže bych prosil admina této kategorie, aby tam žádné spešl znaky nepsal. Teď by to (aspoň do PoiEditu) mělo jít nahrát ...

2.5.2006, 10:39

Takže v Google Earth mi to jede, mám verzi 3.0.0762, nevím ovšem jestli mi to jelo i předtím, protože jsem to poplet a ten obrázek na první stránce není Geocaching, ale Turistické známky!

2.5.2006, 12:27

Tak "snad" naposledy, diakritika se opět vkládá a Google to přečte. Nikoliv však PoiEdit (verze 4, nižší verze to zvládnou). Je to problém PoiEditu, že neakceptuje standardy XML a trvá na výchozím souboru s formátováním UTF-8. Takový soubor, ale neumím v PHP na serveru dynamicky vytvořit (kdyby to někdo uměl...) a tak do něj přidávám informace o použitém kódování. Třeba to bude v dalších verzích PoiEditu opraveno.
Chcete-li data otevřít v PoiEditu, tak to není složité: otevřete stažený kml soubor v Notepadu a dáte "Uložit jako..." a kódování vyberete UTF-8 anebo otevřete stažený kml soubor v Google Earth a z menu dáte "File" - "Save". Tím se soubor nahradí souborem s kódováním UTF-8.

2.5.2006, 18:31

Uz me to v GE jede, SUPER.
Pokud budete chtit nekdo neco nekdy otestovat tak dejte vedet. Mam takove "stesti", ze vetsinou hned na prvni maximalne druhy pokus hned najdu chybu. Proste nahoda a ne jenom zde :-)

3.5.2006, 1:48

To Henry : Objevil jsem chybku, kterou jsem asi zavinil ja svym pozadavkem na prehozeni sloupce Lon/Lat. Pri vkladani novych polozek se to prevede opacne, pokud se vlozi Lat Lon, pak se Lon napise do lat a lon je pak 30

3.5.2006, 8:21

MilanSu píše:To Henry : Objevil jsem chybku, kterou jsem asi zavinil ja svym pozadavkem na prehozeni sloupce Lon/Lat. Pri vkladani novych polozek se to prevede opacne, pokud se vlozi Lat Lon, pak se Lon napise do lat a lon je pak 30


Jasně, já věděl, že tam ještě něco bude. Opraveno.
Odeslat odpověď