Funkce TMC v navigacích TomTom.
Odeslat odpověď

Volba frekvence TMC v Německu

15.4.2007, 18:03

Při cestě do Německa musím zadat frekvenci stanice která tyto informace vysílá, nebo si ji TT najde sám.
Díky

Re: Volba frekvence TMC v Německu

28.4.2007, 8:57

Můj TOM si ji najde frekvenci sám a ladí a ladí dokud si ji nenajde. Pokud, ale chces tak si ji muzes naladit i manualne a pokud zrovna tebou zvolena frekvence nemá dost dobry signal tak TOM zacne ladit automaticky dal. Po nemecku je signál mnohem lepší než v ČR je to parada ....

Re: Volba frekvence TMC v Německu

30.4.2007, 9:59

Signál je po celé "západní" evropě dobrý. Avšak informace, které dostaneš jsou dost nepřesné. Např. autonehoda v DE. TT info přijal a bylo hlášeno 15min zdržení. Než objíždět, 15min nic není... a ejhle skoro dvě hodiny... Mají na čem pracovat nejen u nás ;)

Re: Volba frekvence TMC v Německu

30.4.2007, 11:32

migelo píše:Signál je po celé "západní" evropě dobrý. Avšak informace, které dostaneš jsou dost nepřesné. Např. autonehoda v DE. TT info přijal a bylo hlášeno 15min zdržení. Než objíždět, 15min nic není... a ejhle skoro dvě hodiny... Mají na čem pracovat nejen u nás ;)

JJ 15min nic není. Já jsem stál minulý měsíc u Aschafenburku (či jak se to píše) na dálnici 11,5hod. Na fleku, docela opruz. Díky tomu jsem si taky TT koupil, tak proto mě zajímá jak nestát znova.

Re: Volba frekvence TMC v Německu

3.6.2007, 15:34

Ze skušenosti jen dodám, že je třeba zkouknout více frekvencí. Doporučuji pro DE radio Antene, které se nejblíže přibližuje realitě.
Odeslat odpověď