Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odeslat odpověď

navigace na bod zajmu

26.10.2005, 8:42

kdyz si zadam do bodu zajmu napr. zamky v urcitem okruhu kolem trasy on me upozorni ze tam neco je ale nevim jak se nechat na tento bod navigovat
poradi nekdo? dík :?:

26.10.2005, 8:54

Pokus se prosímtě ten tvůj dotaz trochu více specifikovat.
Pokud je tvůj zámek hlouběji v lese, což bývá dost často, tak tě tam hlasová navigace nedovede. Jinak to je: Navigovat na - Bod zájmu - CZ Zamky - ten konkrétní zámek

26.10.2005, 8:56

Ze základní obrazovnky je postup následující:

Navigovat na ... -> Bod zájmu -> a tam už si vybereš, co potřebuješ ...

31.10.2005, 6:00

no jo ale vetsinou nevim jak se ten zamek jmenuje jedu nekam k nejakemu cili a mam zapnute body zajmu napr. ty zamky no a nekde po ceste mi to pipne ze je v okoli nejaky zamek no a ja vlastne ani nevim jak se jmenuje nebo kde presne je a chtel bych aby me na nej dovedl to asi nejde co ?

31.10.2005, 7:48

miki125 píše:no jo ale vetsinou nevim jak se ten zamek jmenuje jedu nekam k nejakemu cili a mam zapnute body zajmu napr. ty zamky no a nekde po ceste mi to pipne ze je v okoli nejaky zamek no a ja vlastne ani nevim jak se jmenuje nebo kde presne je a chtel bych aby me na nej dovedl to asi nejde co ?


Jde, (po tom pípnutí, které upozorňuje na zámek v okolí) dáš Navigovat na... - Bod zájmu - Zámky a jako první záznam je ten nejbližší, zobrazí se ti i název, - klepneš na ten záznam a už se ti počítá trasa k němu...

26.12.2005, 2:01

Nevím,zda to je dobře nebo ne:
Po otevření TomToma dám Navigovat na...Bod zájmu a např.CZ-Česká pošta.Vidím 1záznam 600m-poslední záznam 12,2km.To je přesně 100zájmových bodů.Ale dle Vašich stránek vidí,že těch bodů je cca 3000.¨
Takhle to mám u všech bodů,poze 100.Je to chyba nebo po rozjezdu budou body přibývat.Takhle nemohu třeba naplánovat cestu na poštu v Brně,jsem z Prahy a poslední ZB je ccaVysočany.Děkuji.

26.12.2005, 9:26

Das navigovat-Bod zajmu- ceske posty a az se zobrazi 100 POI, kliknes na klavsenici vlevo dole a zadas treba BRNO a zobrazi se ti ceske posty v BRNE ....

26.12.2005, 9:57

Jé,super,funguje.Díky.
Z toho vyplývá, že mohu mít neomezený počet míst v jednom BZ?

26.12.2005, 9:57

PS.
Super stránky!!!!

26.12.2005, 19:40

niky1 píše:Jé,super,funguje.Díky.
Z toho vyplývá, že mohu mít neomezený počet míst v jednom BZ?

Trochu nechapu co myslis, ale v jedne kategorii POI (BZ) muze samozrejme mit neomezeny pocet bodu. Vzdyt treba kategorie POI CZ-mesta ma neco kolem 13000 bodu. Samozrejme pokud si nechas takto velkou kategorii zobrazovat, pak muze dojit k vyraznemu zpomaleni navigace. Proto je lepe pouzivat svuj POI DAT (kde ke zpomaleni nedochazi). Navod na jeho vytvoreni je viewtopic.php?t=35 (diskuse sekce TomTom).
Odeslat odpověď