Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
6.6.2013, 22:02
Zdravím,
nějak jsem si všiml že nefunguje zobrazení místa zájmu v mapě přímo na poi.cz. Například, když si dáte vyhledat radary a kliknete u radary_mobilni na ikonku mapa (mapa s touto kategorií) nic se mi nezobrazuje.
Jako kdyby byly nefunkční mapové podklady na poi.cz.
Nevíte někdo čím by to mohlo být?
Hezký večer.
Vlad
10.6.2013, 21:03
ano. co se stalo, ev. kdy to zase pojede?
10.6.2013, 21:25
Obracejte se na Henryho přímo přes SZ...
18.6.2013, 19:18
Stále tento stav u Vás trvá? Mně to totiž funguje a nic se s tím neměnilo.
18.6.2013, 20:54
stále nezobrazuje mapu. (test 2 www prohlížeče, sekce CZ_radary mobilní. )
18.6.2013, 21:36
Hlásím to samé - nezobrazují se mi BZ na mapě (modrá ikonka) při odhlášení (dříve to šlo). Pokud jsem přihlášen, je to OK. Při odhlášení i přihlášení mi nefungují ani A-mapy (všechny POI) v menu - vůbec nenaběhnou. Vyzkoušeno na Firefoxu i Chrome v poslední verzi...
18.6.2013, 21:54
dodatek
19.6.2013, 0:03
Aha, nenapadlo mně se odhlásit. Důvodem je ukončení provozu map na Atlasu (přešli na Google), takže jsem všude nastavil Google, otestujte, zda všechno funguje.
19.6.2013, 7:39
Dobrý den, mapa se zobrazuje, ale chci opravit - vymazat jednu nefunkční LPG stanici ve Vimperku (LPG tam prostě nemají) a nejde mi to. Prostě nevím, jak to udělat. Pokud zadám jméno této staninice Vimperk - Na Skalce), nic mi to nenajde, na mapě je zakreslena jak v LPG CZ tak v LPG EU.
Martin
19.6.2013, 14:43
V LPG EU jsem záznam odstranil a v LPG CZ jsem už taky upozornil. Příště koukej kam to píšeš. Toto vlákno se jmenuje... Nelze zobrazit na
www.poi.cz místa zájmu na mapě.
19.6.2013, 17:25
už se mapa zobrazuje.
19.6.2013, 21:35
Jo, už to jede
a jsem rád i za to zobrazení všech POI na Google mapě - DÍKY!!!
22.9.2013, 17:40
Mě to teď zlobí, při změně měřítka nebo posunu mapy se body velmi často nezobrazí.
22.9.2013, 18:27
Už sem to našel
Pokud se ve výřezu mapy má zobrazit bod z kategorie
CZ-Casino & Poker Rooms, dostane se do atributu type neescapovaný ampersand, který způsobí selhání parsování XML, viz:
- Kód:
<marker ID="168026" nazev="Sport Bar Zipo" ulice="Rýmařovská 561" mesto="Praha 9" psc="199 00"
tel="+420739719899" web="" email="" obrazek="" popis=""
address="Sport Bar Zipo, Praha 9, Rýmařovská 561 &gt;420739719899" lat="50.135849"
lng="14.510397" type="CZ-Casino & Poker Rooms" iconSRC="1259386310.gif" IconWidth="13"
iconHeight="13"/>
Prosím o opravu načítání bodů do mapy.
EDIT: & se objevuje i v názvech dalších kategorií jako Marks & Spencer, C & A Móda, takže tento problém není nijak ojedinělý.
22.9.2013, 19:46
Napiš to v SZ přímo Henrymu.....Já jsem říkal, že to bude dělat více starostí, než užitku...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.