Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odeslat odpověď

Chybná rychlost u některých radarů

9.7.2007, 11:30

Na konci D11 u Hk jsme zadával dva radary jeden 60 a jeden 70km/h (cca 4měs tamů nazad)... radary se v popisku jeví jako 60 a 70, ale je u nich někde v systému zadaná rychlost 112km/h .. aspon iGO mi to ukazuje, tušíte někdo čím to je?

Toto je špatně cca 2 měsíce před tím bylo upozornění na 60 i 70 správné.

Re: Chybná rychlost u některých radarů

10.7.2007, 0:12

Můžeš poslat čísla nebo názvy těch dvou bodů?

Re: Chybná rychlost u některých radarů

10.7.2007, 8:56

je to

2244
a
2243

Re: Chybná rychlost u některých radarů

10.7.2007, 13:23

já u těch radarů mám rychlost správnou. Alespoň doufám, že jsem našel ty pravé, vořechové. Vidím v tom za problém, že v minulosti tam mohly být chybné údaje a jsou již opraveny, nebo si vasin „hrál“ s danými POI v navigaci a pak si myslel, že to aktualizovaným souborem speedcameras.txt napraví. Ale, jak jsem zjistil, u i-GO to takto nefunguje. Při startu programu to kontroluje radary proti sobě (speedcameras.txt <-> dané soubory ve složce s radary) a aktualizuje rozdíly. Stávajících si nevšímá a dané atributy (druh radaru, rychlost apod. neaktualizuje). Jediná obrana je vymazat v dané složce všechny soubory a pak nahrát ten aktuální speedcameras.txt a zaktualizuje se vše. :mad:

Re: Chybná rychlost u některých radarů

10.7.2007, 14:51

Když si ty radary najdu v Igo tak u nich mam taky 60 a 70 ale když jedu okolo . pak to ukazuje 112km/h jako rychlost toho radaru ..

Když nahravam radary .. vždy smaznu 3 soubory ze složky do které pak nahraji speedcameras.txt ... sem blbej ale ne mladej :!:

Re: Chybná rychlost u některých radarů

16.7.2007, 9:36

Tak možná už vím, asi to dělá samo iGO když nejsou radary přilepené někde u silnice, což v tomto případě nejsou, neboť mapy tento sjezd neobsahují a tak se radary válejí jen tak na louce (poli) a jak se patrně igo přibližuje skokově (snaží se nalepit na okolní silnice) a pak už jen letí polem tak z toho to asi vzniká.

Jeden radar soustavně ukazuje 112km/h ale druhý včera podpořil tuto mojí teorii, nejdřív chvíli ukazoval 96km/h a pak po finálním stabilizováni ukazatele (už neposkakoval) se objevilo 60km/h což je správná hodnota nastavená tady i u mne v MDA.

U radaru který ukazuje 112, mám 100% nastaveno 70km/h
Odeslat odpověď