ATLAS10R v.6 pro Garmin

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod WhiteDragon v 31.12.2006, 12:04

Zdravím všechny, doufám, že mě tady někdo nesetře za warez, protože se o warez nejedná.
Pro lidičky, kteří získali k leasingové smlouvě Garmina SP510 s mapami ČR Atlas 10R oznamuju, že je k mání na této stránce oficiální aktualizace map na verzi 6 i s aktualizací firmwaru přístroje.
Osobně jsem nahrál zpátky firmware 3.30, protože se mi po aktualizaci kompletu přístroj začal samovolně vypínat. Po vrácení firmwaru na 3.30 je vše OK.
White Dragon, vlastní tlapou.
Garmin SP C510
WhiteDragon
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22.12.2006, 11:28
Bydliště: Ostrava

SP 550 a FW 4.10

Příspěvekod vladimirkajnar v 6.2.2007, 6:47

Tak konečně jsem narazil na někoho, kdo má (měl) stejný problém jako já: FW pro SP C550 jsem hned po 15.11.2006 ( jak se SW objevil na garmin.com) přehrál verzí 4.10 a pak se mi objevil problém samovolného vypínání.... Já pročetl snad všechny české a něm. stránky na toto téma a nikdo si nestěžoval..., tak jsem dělal různé pokusy a nakonec jsem skončil na té verzi 3.30. Tak že doufám, že následující upgrade tento problém vyřeší, neboť FW3.30 má blbě počeštěné světové strany, nemá SMS a jistě mnoho dalších vylepšení.... Uvidíme :-)

Zdraví

Vladimír
vladimirkajnar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 7.9.2006, 14:12

StreetPilot c510 software version 5.40

Příspěvekod bob030 v 19.3.2007, 21:51

Zkousel jste nekdo http://www.garmin.com/support/download_details.jsp?id=1497 StreetPilot c510 software version 5.40 ??
bob030
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.3.2007, 21:47

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod freewall v 4.4.2007, 19:50

Normalne aktualizuji masinku pri pripojeni (od te doby uz asi 2x) - zadny problem :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod recl v 17.4.2007, 11:36

Zdravím, po aktualizaci GARMIN StreetPilot C510 (kterou jsem udělal ještě před nalezením této stránky) mám stejný problém s vypínáním, ale nevím, kde najít firmware 3.30 a jestli to třeba nespraví nejnovější firmware 5.60? Pomozte prosím, už nevím co dělat, dokonce jsem přístroj rozdělal, ale nic špatného jsem nenašel.
recl
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17.4.2007, 11:28
Bydliště: Olomouc

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod Baharis v 17.4.2007, 16:27

Update a firmware pro přístroje Garmin se odjakživa stahují z jejich serveru.
Podívej se tady: http://www8.garmin.com/support/blosp.jsp
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod David1 v 9.5.2007, 18:42

stahnul jsem si aktualizaci softweru na nuvi verze 4.50,v čem se liší od předešlé verze 4.10 v čem by to mělo být lepší :(
David1
 
Příspěvky: 10
Registrován: 6.5.2007, 20:54

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod freewall v 9.5.2007, 20:27

Changes made from version 4.40 to 4.50:

* Updated Lithuanian text language

Changes made from version 4.30 to 4.40:

* Daylight saving changes for United States
* Fixed possible route calculation error in routes involving Cul De Sacs
* Added support for Brazilian Portuguese, Bulgarian, Lithuanian, Romanian, and Serbian pre-recorded voices
* Fixed trip computer distance display to allow more than 3 digits
* Changed initial locale setup to be consistent with other portable products
* Fixed Mexican locale information
* Fixed problem with naming when saving a coordinate without a name
* Fixed Fodor's data 'All Categories' search
* Fixed text which could alternate between two safety camera texts when within both safety camera zones
* Improved operation when only one or no custom vehicles are loaded
* Changed to avoid unpaved roads by default
* Fixed problem ejecting on Mac computers
* Updated some Swedish and French translations
* Fixed display of traffic event distances which were sometimes missing

Changes made from version 4.20 to 4.30:

* Added fix for European City Navigator NT v9 address search
* Fixed problem where a speed of zero could be reported when entering tunnels

Changes made from version 4.10 to 4.20:

* Improved Safety camera alert tone
* Added fixes for MPC maps
* Added support for Russian, Turkish, Slovak, and Estonian pre-recorded voices
* Fixed some Swedish, French, German, and Dutch text translation issues
* Fixed up/down arrows on JPEG review page
* Fixed next turn announcement while still acquiring satellites
* Increased speed of software update procedure
* Updated localization info with Mexico, Brazil and German/Czech map
* Fixed to be able to find land and marine MDB points
* Improved address search: remembering country name across languages
* Fixed to always display map copyright information on poweron
* Changed to write map and speed camera information to XML product information file
* Fixed problems with driving on left and double U-turns
* Improved Map Vehicle load time
* Fixed display of Ferry lines


Sloužíme lidu :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod David1 v 10.5.2007, 17:45

freewall,dík skvěle jsem si počet a ted už vím že mi to pošlape líp :D :lol:
David1
 
Příspěvky: 10
Registrován: 6.5.2007, 20:54

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod Benik v 14.5.2007, 21:29

taky jsem mel problem s vypinanim a bylo to softearem... donesl jsem to do picodas a tam mi prehrali software z 4.10 na 5.40 a chyba je pryc... ted jsem koukal, ze je novy soft, tak to jdu zkusit nahrat...
Benik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.5.2007, 21:25

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod drsnacek v 26.7.2007, 1:24

Tak mam stejny pristroj C510 z akce GE Money. A mam takovy problem - v pristroji je predinstalovana mala Atlas CR 10R, dale je k dispozici program pro nahrani kompletniho softu vcetne mapy do Garmina (na www.garmin.cz/ge) - to asi vsichni vime. Problem: jak do pristroje nahrat dalsi mapu a pritom zachovat ten Atlas CR 10R? Chtel jsem nahrat pomoci MApSource nekolik open-source volnych map, povedlo se, ale Atlas CR se smazal. Stahnout ho z pristroje do MapSource nejde :-( Mate nekdo reseni, krome teda zakoupeni licence na Atlas CR 10R?
drsnacek
 
Příspěvky: 7
Registrován: 26.7.2007, 1:19

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod freewall v 26.7.2007, 7:50

Sice ti asi neporadim, je mam c510 z normalniho kseftu, kdyz jsem to dostal, tak jsem tam mel "natvrdo" nahran Atlas snad jeste verzi 5 a Nemecko z Navigatoru a tyhle 2 mapy tam vzdy zustaly, at jsem tam dohraval cokoliv. Pokud ti neporadi nekdo ze zdejsich (treba mel podobny problem) zkus se obratit na zastoupeni Garminu - firma Picodas
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod rossini v 26.7.2007, 9:00

drsnacek píše:Tak mam stejny pristroj C510 z akce GE Money. A mam takovy problem - v pristroji je predinstalovana mala Atlas CR 10R, dale je k dispozici program pro nahrani kompletniho softu vcetne mapy do Garmina (na http://www.garmin.cz/ge) - to asi vsichni vime. Problem: jak do pristroje nahrat dalsi mapu a pritom zachovat ten Atlas CR 10R? Chtel jsem nahrat pomoci MApSource nekolik open-source volnych map, povedlo se, ale Atlas CR se smazal. Stahnout ho z pristroje do MapSource nejde :-( Mate nekdo reseni, krome teda zakoupeni licence na Atlas CR 10R?


Pokud máš v navigaci Atlas CR, znamená to, že již licenci máš zakoupenou. Stačí Ti tedy do MapSource nainstalovat onu mapu Atlas CR (z CD), dále i Tebou požadované další mapy (Topo, Free mapy...). Z menu vybereš nástroj mapa, před odesláním do zařízení označíš tímto nástrojem VŠECHNY mapy, které mají být použitelné (k dispozici) v navigaci, no a potom jen stiskneš ikonku odeslat do zařízení (zafajfknuté VŠECHNY 4 volby) a je to... Velmi pěkně je to popsáno jak v manuálu k navigaci, tak i v manuálu (nápovědě) k MapSource.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod drsnacek v 26.7.2007, 13:49

rossini píše:Pokud máš v navigaci Atlas CR, znamená to, že již licenci máš zakoupenou. Stačí Ti tedy do MapSource nainstalovat onu mapu Atlas CR (z CD), dále i Tebou požadované další mapy (Topo, Free mapy...). Z menu vybereš nástroj mapa, před odesláním do zařízení označíš tímto nástrojem VŠECHNY mapy, které mají být použitelné (k dispozici) v navigaci, no a potom jen stiskneš ikonku odeslat do zařízení (zafajfknuté VŠECHNY 4 volby) a je to... Velmi pěkně je to popsáno jak v manuálu k navigaci, tak i v manuálu (nápovědě) k MapSource.


Jenze on je tam ten problem, ze k navigaci nebylo zadne zadne CD - ani MapSource (coz, to stahnu na netu...), ale ani CD s Atlasem CR - vse je pouze predinstalovane (v pripade poruchy se nainstaluje znovu pomoci spesl exe souboru)... Pokud si stahnu Atlas CR nekde na netu (a tedy bez unlock code), potom nebudu moci vybrat jeho mapu - nebo budu moci nejak aktivovat mapu stazenim dat z Garmina do MapSource? Kdyz zkusim ted stazeni dat z Garmina do MapSource, tak mi to napise, ze Atlas CR neni v MapSource nainstalovan - take ho tam nemam z ceho nainstalovat...
drsnacek
 
Příspěvky: 7
Registrován: 26.7.2007, 1:19

Re: ATLAS10R v.6 pro Garmin

Příspěvekod rossini v 26.7.2007, 14:03

požádej o to CD přímo GARMIN (Picodas). Věřím, že Ti ho bez problémů pošlou... Mají hotline, kde se na to dá zeptat...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Další

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník