Vše o software od společnosti Garmin.
Odeslat odpověď

Nuwi 1250, EU lifetime, nejde mi to zaktualizovat

25.5.2011, 15:51

Zdravím

Loňi jsme zakoupili tuto navigaci, zaregistrovali a zaktualizovali ihned po koupi na CN EU 2010, bez problémů, teď vyšla nová mapa City Navigátor Europe 2011, a já mám s tím koupené doživotní auktualizace (lifetime). Ale ono to nejde zaktualizovat! Problém nastává až když uložím na disk soubor GarminMapUpdater_v2.6.11.exe a spustím jej, oběví se mi toto: (viz print screen)

Obrázek

Správně by se měli stahovat mapy, že.

Já jsem samozřejmě už psal na helpdesk, kde mi samozřejmě sdělili, že je to mím internetem (prej to mohou dělat wifi připojení, antivirové a firewall programy) jenomže i to jsem vypnul a dělá to furt. Momentálka to nemohu zkusit na jiným internetu, než na tomto, který je přijímán přes wifi, ale loňi jsme měli stejný internet i stejný počítač a normálka to šlo, takže se mě tomu nechce veřit.

Nemáte někdo jiné nápady, návrhy, čím by to mohlo být.

SW v navigaci jsem zaktualizoval, bez problémů, toto však nejde.


Nemáte někdo stejný problém?



A ještě navigace garmin street pilot C510, ma v ni mamka mapu Atlas Czech 2010 (tu jsem někde stáhnul z internetu) Myslíte, že by tam šla natáhnout 2011. Totíž, já jsem to zkoušel, stáhl si instalačku, odemknul tím SW který to odemiká bez klíčů a na SD ale ono to psalo,,mapy nelze odemknout" hned po startu GPS. A já nevím, jestli sou nekompatibilní nebo někde chybuji. Ale zase v té instalačce bylo že je to pro řady nuwi. Ale zase v nějákým Eshopu se mi objěvilo, že jsou komapatibilní i se staršími přístroji jako Street Pilot C***.Ale měl jsem tam Adresy ČR1 a podařilo se mi tam dát Adresy ČR2, a i dokonce novou databázi přejezdů. Mají ty adresy nějáké ,,mapové podklady" nebo jsou to opravdu jen čísla. Totíž v našem bydlišti se to dost změnilo (přibyl nový obchvat) a ten by tam chyběl. Proto bych to potřeboval ještě zaktualizovat. A pokud by nešlo, Czech Atlas 2011. Šlo by tam dát něco ,,jinýho" letošního, silničního???






A ještě dotaz! Mame ještě jednu navigaci, kterou jsme dostali jsmenuje se to Waytona drive 300. A je vtom Be.On.Road. Ale otcovi se tento systém ovládáním vůbec nezamlouvá. pracuje to pod prostředím Win CE a Slyšel jsem že by tam šel dát i jiný systém jako Smart2go, Igo, nebo Tomtom, je to pravda? Příp. Co mi doporučíte (aby to bylo ovládáním nejpodobnější garmínu, a aby vycházeli aktualizace alespoň 1 do dvouch let)...Snažil jsem se tam dáttoho Tomtóma, ale něják se mi ty mapy nezobrazovaly. Příp. jde tam dát i nějáký jiný systém, než ty co jsem uvedl? Příp. systém z nějákého garmínu by tam nešel??????


CZJKP

Re: Nuwi 1250, EU lifetime, nejde mi to zaktualizovat

27.5.2011, 9:20

Podle toho screenshotu bych to tipoval na bloknutí ve firewallu, ale píše, že to máš vypnuté, tak nevím. Samozřejmě, že může být i problém na serveru Garminu. Zkoušels to vícekrát? Co to zkusit z jiného PC?

Novější verze navigatoru fungují i v C510 samozřejmě bez novinek, jako jsou reálné náhledy křižovatek ap., ale po vlně cracklých map Gatmin přijal opatření pomocí pluginu k ověření legálnosti, takže už "někde stažené mapy" nemusí fungovat - ale tyhle otázky tu neřešíme.

Takže suma sumárum - opětovně zkoušet - zkusit jiný PC - kontaktovat podporu
Odeslat odpověď