Vše o software od společnosti Garmin.
Odeslat odpověď

zobrazení POI na garmin 1350T

24.7.2011, 19:14

Ahoj všichni, mám na Vás prosbu, stáhnul jsem si několik POI souborů včetně Ikonek,je OK že se po vložení do navigace všechny POI body zobrazují na mapě navigace pod stejnou Ikonkou? POI body jsou ve formátu " CZ-Wifi_free.gpx CZ-Wifi_free.bmp" , ještě se chci zeptat je-li možné nějakým způsobem nastavit , aby mě navigace upozornila s předstihem na POI bod, (radary, apod.)
za Vaše rady předem děkuji

Re: zobrazení POI na garmin 1350T

24.7.2011, 21:59

Já si to nastavuju v programu POIloader.

Re: zobrazení POI na garmin 1350T

29.7.2011, 21:43

Pokud máš na mysli, že ty jednotlivé wifiny se ti zobrazí vždycky se setjnou ikonou (wifi) tak to v pořádku je. Samořejmě třeba restaurace se ti zobrazí s ikonou restaurace, pokud si kromě .gpx restaurace stáhneš i ikonu restaurací.

Nastavení upozornění - samozřejmě jde, při exportu do navi přes POILoader nevol expresní volbu (nebo jak to jmenuje v úvodu, kdy se ti nabízí volba), zvol si "ruční" volbu a můžeš si pak nastavit zda při určité rychlosti nebo při přiblížení na jakou vzdálenoust chceš, aby tě to upozornilo. Zde je na místě zřejmě ta druhá možnost, takže si do toho chlívku napíšeš třeba 150 a je to :)

Ozvučení radarů musíš mít také nastveno v uživatelském panelu na stránce kategorií, pokud bys tam chtěl mít mluvené slovo je nutno si přečíst vlákno o "hláškách", protože to bylo povídání na delší dobu

Re: zobrazení POI na garmin 1350T

1.8.2011, 23:00

Díky moc za rady, to je přesně to co jsem potřeboval, už to šlape jak má :palce:

Re: zobrazení POI na garmin 1350T

2.8.2011, 8:02

Poradíme, posloužíme... :usmev:
Odeslat odpověď