Vše kolem vkládání a mazání radarů

Pravidla fóra

Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Téma uzamknuto

Semafory Dolní Břežany

12.9.2008, 17:05

Ahoj,
v Dolních Břežanech jsou dva měřící semafory, jeden ve směru od Písnice, druhý ve směru od Zbraslavi. Ten od Zbraslavi podle mě nefotí, na mapě jsem ho zřejmě nalezl v sekci "info_rychlost". Ten od Písnice ale podle mě fotí, a na mapě jsem ho nikde nenalezl - koukal jsem špatně nebo opravdu není zanesený?

Co se týče toho od Z., tušíte někdo jestli jenom zastavuje nebo i fotí? Díky.

Re: Semafory Dolní Břežany

12.9.2008, 19:38

Ne. Cedule je cedule...A ne semafor. A žádný semafor tam nefotí. Čti příspěvky. Ty malé kamery na semaforech(směr z Břežanského údolí) jsou jen dopravní kamery.....Ale pokud chceš začínat nové vlákno bez čtení předešlých,je to nesmysl...Přečti si to,prosím,protože znovu to tady rozebírat je k ničemu. Je tu vysvětlené,co je co,v sekci Radary foto only jsou fotografie,podle kterých poznáš,co je co...A ty semafory v Břežanech(silnice od Písnice) jen změří tvou rychlost,a pokud jedeš předpisově,svítí zelená. Pokud jedeš rychleji,rozsvítí se červená,a zastaví tě. Je to jen na psychologii,žádný radar..... Další tento semafor je na Pankráci. Tento styl je hodně rozšířený např. v Itálii....

Re: Semafory Dolní Břežany

12.9.2008, 19:58

Bohužel se mýlíš - semafor z Písnice kamaráda cvakl 2x, byl na policii a přišel o 4 body. Ze Zbraslavi tam žádná cedule není, proto předpokládám, že je tím myšlen semafor, který zastavuje, ale jak říkáš zřejmě nefotí.

Re: Semafory Dolní Břežany

13.9.2008, 12:56

V tom se nemýlím....Ten semafor nefotí....To tam jen za bukem stála schovaná hlídka,která fotila. Kdyby jsi četl fóra,tak by jsi to věděl. Tak znova,vy nebudete číst,a stále dokola se tu ptáte na ty samé věci. Není to schválené záznamové zařízení na zaznamenávání dopravních přestupků. Ani cedule s kamerou nejsou. Stačí ?? Vždy je oponentura stejná : kamaráda to vyfotilo ....A bylo u toho : vyfotilo to "zařízení xy" ? Nebylo,takže kamarád jen ví,že byl vyfocen na nějakém místě,a ne jaké zařízení ho vyfotilo. Policie také ráda stojí pod úsekovým měřením s anténou a řeší přestupky překročení rychlosti na místě. A přitom úsekové měření zaznamenává přestupky automaticky....Už chápeme ??

Re: Semafory Dolní Břežany

13.9.2008, 17:51

njn, já mám dojem, že jsme tady některým jedincům vysvětlili, že ty cedule sice nefotí, ale že si k tý ceduli můžou dát policajti mobilní radar, to už jim nedošlo... BTW mám dojem, že někde už začli využívat psychologického efektu, kdy řidič mine předpisovou rychlostí ceduli s číslíčky, za ní s ulehčením přidá a na to čekají s mobilním radarem... Třeba ve Stehelčevsi.

Re: Semafory Dolní Břežany

14.9.2008, 6:29

Ano,přesně tak. Teď jsi to přesně trefil... :?:

Re: Semafory Dolní Břežany

14.9.2008, 13:49

Ok, tohle mě opravdu nenapadlo, díky za vysvětlení. I když se přiznám, že nechápu, proč v takovém případě hlídka dotyčněho nezastaví hned na místě - vyhli by se tak nevyzvednutí pozvání, výmluvě na osobu blízkou atd.

Re: Semafory Dolní Břežany

14.9.2008, 15:09

No asi nejsi moc zbehly v novinkach ......

1) Pokud jdes na fotce poznat, tak nelze pouzit osobu blizkou
2) Pokud nevyzvednes zasilku, ktera prichazi ohledne vyreseni prestupku z Magistratu, tak automaticky jsi vinen v plnem rozsahu, tzn. pocet bodu a pokuta dle toho jak se urednik vyspal a stropu (nevim sice jak je to mozne, ze nektere prestupky maji stupnici treba od 1-3 a zalezi jen na urednikovi kolik da, ale je to bohuzel tak a me to osobne prekne **** :pistol: )
3) Pokud je vyfoceno sluzebni auto, tak to maji jednoduche, protoze firma musi predlozit knihu jizd, kdyby nahodu delala problemy a to si kazda rozmysli, takze ridic je jasny a dobrovolne na natlak sefa jde.

Re: Semafory Dolní Břežany

14.9.2008, 19:01

Už míříme jinam,Břežany vyřešeny......Zamykám...
Téma uzamknuto