Vše kolem vkládání a mazání radarů

Pravidla fóra

Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Téma uzamknuto

5. května do (i z) centra

5.1.2016, 10:54

Ahoj všichni, zaregistrovali jste změnu dopravního značení na 5.května (Praha) před a v úsekovkce?
Abych si to špatně nevyložil, ale zmizely cedule "50", směrem ven z Prahy je cedule "silnice pro motorová vozidla bez poplatku", všiml jsem si až v té EU úsekovce, kdy byla cedule "50" a dále už žádná cedule není, až dálnice u Chodova s omezením "100". Směr do centra jsem ještě nejel, ale dle jiného fóra je to to samé - "silnice pro motorová vozidla" je až k Pankráci - můžete to, prosím, zkontrolovat, jestli vidím a interpretuji správně?
Díky

Re: 5. května do (i z) centra

5.1.2016, 13:57

Když na to nezapomenu, tak bych se třeba zítra mohl podívat, nebo pozítří, podle toho, kdy se tam dostanu. Pokud tam bude někdo dříve, tak ať prosím provede kontrolu.....

Re: 5. května do (i z) centra

5.1.2016, 21:19

Tak to vypadá, že tomu tak opravdu je:
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... start=7995

směr z centra:
Obrázek

teď se ještě pořádně podívat do centra, ale na 99% je to tak

Re: 5. května do (i z) centra

6.1.2016, 22:47

80 do centra potvrzuji

Re: 5. května do (i z) centra

7.1.2016, 6:39

Takže potvrzuji.
Směr z centra : kamery EU č.1, odbočka na Pankrác, silnice pro motorová vozidla, kamery EU č.2.
Zde je tedy, kousek 50km/h, a pak hned 80km/h.
Směr do centra : Silnice pro motorová vozidla, úseková kamera č.1, úseková kamera č.2.
Zde je tedy 80km/h.
A konec silnice pro motorová vozidla je až za čerpací stanicí ÖMV. Respektive až za odbočkou na Pankrác.
Teď jestli tu rychlost zanesli do systému. Jel jsem tam dnes ráno, a evidentně změnu nikdo nezaregistroval.
Všichni jedou 50km/h ve všech třech pruzích.....

Re: 5. května do (i z) centra

7.1.2016, 19:12

Klasické tupé ovce. Nečumím na značky, jedu vlevo, 50 a polibte mi :pulka:

Re: 5. května do (i z) centra

8.1.2016, 7:59

Ano, ano...

Re: 5. května do (i z) centra

8.1.2016, 9:59

A jen si zkus ho vzít pravým nebo prostředním. Začne zrychlovat, blokovat, troubit a zuřivě blikat... :palce:

Re: 5. května do (i z) centra

9.1.2016, 12:56

Pokud ridic zacne troubit nebo zrychlit, tak nezna pravidla rizeni:

Zákon o provozu na pozemních komunikacích (zákon o silničním provozu)
Hlava II: Provoz na pozemních komunikacích
Díl 3: Pravidla provozu na pozemních komunikacích
Oddíl 1: Jízda vozidly
§ 12 Jízda v jízdních pruzích
(2) V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit;...

Tak pokud ten ridic v levem pruhu te nepusti, coz by mel udelat, tak mas pravo ho predjet jakim koliv jinem pruhu :palce:

Re: 5. května do (i z) centra

9.1.2016, 13:02

To se ti tam právě nepovede. Protože ve třech pruzích jedou auta stejnou rychlostí...Jedině je přeskočit.... :usmev:
Nechme toho, vedeme tu rozhovor velmi OT....omlouváme se všem... 8-)

Re: 5. května do (i z) centra

9.1.2016, 15:20

Já bych to zakončil a téma zavřel. Je zde nově 80. 90% ovcí stejně pojede 50, takže se vlastně nic moc nezmění... :cheers: :doutnik: :vino:

Re: 5. května do (i z) centra

9.1.2016, 19:04

Tak já to radši zamknu. Samozřejmě, kdyby bylo třeba, napište SZ, a odemkl bych...
Téma uzamknuto