Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
BiL770
Příspěvky: 76
Registrován: 23.9.2007, 12:54
Bydliště: Malecí
Kontaktovat uživatele:

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 12385Příspěvek BiL770

Ano, po vymazání SdkRegistry se menu vrátí do původní podoby, jinak editovat lze např. http://www.gregoryduncan.com/ttmd/index.php a dalšími, které si najdeš na netu... To smazání SdkRegistry je ale jednodušší.
TomTom Via 135 Lifetime
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 12489Příspěvek slofik1

Chlapy která ikona je na zjištování nadmořské výšky u Event Loggeru?Je jich tam asi 10 nebo nevim přesně ale na kterou kliknout aby mi to ukázalo nadmořskou výšku,Diky
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 12659Příspěvek *MC*

Tak TomTom menu designer je na prd, chybí tam některý ikonky na navcore 7, třeba nastavení telefonu, vypnout bezdrátová data atd.
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
BiL770
Příspěvky: 76
Registrován: 23.9.2007, 12:54
Bydliště: Malecí
Kontaktovat uživatele:

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 14131Příspěvek BiL770

Omylem jsem zabrousil na stránky Event Loggeru a inzeruje tam dokončení verze 8.1, prý bude brzy ke stažení. Podle popisu hlavně dolaďovací verze...
TomTom Via 135 Lifetime
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 14140Příspěvek zvonicek

Tak jsem si tento Event Logger zkusil nainstalovat, ale obsahuje na moje potřeby až moc funkcí. Nejvíc mě štve to, že mi to pořád píše nějaké zprávy (při zapínání dole, potom v pravém horním rohu, apod.), nevíte, jak tyto zprávy vypnout? Chtěl bych od toho jen zaznamenávat cestu, nic jiného.
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 14144Příspěvek vilik

V menu jsou zaškrtávací okýnka, takže si můžeš zvolit, jaká funkce má fungovat. Smyslem každé funkce je dělat nějakou činnost a o té činnosti uživatele informovat. To jsou ty hlášky. Takže pokud ti ty hlášky vadí, tak to v menu deaktivuj. Ovšem pak to asi nebude fungovat jak má. Dovolím si to přirovnat v vypnutí ESP u auta, protože mě obtěžuje blikající kontrolka na palubovce. Ale nevím, která ikona v menu na co je, ani nevím, co která hláška znamená. Myslím že nějaký manuál je na stránkách výrobce.

Ta hláška, co se objevuje při zapínaní a při vypínání navigace je jen informace o zapínání, nebo vypínání Event Loggeru.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 14145Příspěvek zvonicek

Díky, zkusím si s tím pohrát.

Ještě by mě zajímalo, kde přesně si můžu nastavit pravidla, kdy má Event Logger vytvořit nový soubor se záznamem (např. při každém zapnutí vytvořit nový log) ?
Karel
Příspěvky: 22
Registrován: 31.5.2007, 6:14

Re: Event Logger 8.0 a TT One New

Příspěvek: # 14280Příspěvek Karel

Uvažuji o instalaci aplikace EventLogger na TT One New. Početl jsem si obsáhlý instalační návod a manuál k programu, ale stále jsou mi nejasné některé věci (možná jsem i něco v těch 80 stranách textu přehlédnul). Prosím o vysvětlení, pokud s tím máte praktické zkušenosti:

1. V instalačních instrukcích se uvádí, že se nedoporučuje nastavování uživatelských preferencí (specifické menu TT), protože to může způsobit zamrznutí SDK funkcí, dokud nebude stisknuto tlačítko „pokračovat“.
Setting the owner's preferences (a specific menu of TomTom) is discouraged (it might freeze the TomTom SDK functions until the "Continue" button is pressed).
Znamená to, že po instalaci EventLoggeru není možné bez rizika zamrznutí navigace provádět změny uživatelského nastavení ?

2. Občas se někde objevují zprávy o tom, že po instalaci zmizí některé ikony (funkce) TT. Jak je tomu v případě EventLoggeru v. 8.0 a TT One New ? Má někdo praktickou zkušenost s touto konfigurací ?
Pokud nenainstaluji nebo po instalaci smažu SdkRegisty vrátí se případně nefungující menu TT do původního stavu (jak se zde uvádí). Znamená to, že tím ale zmizí ikony a tedy přístup k funkcím EventLoggeru ? Ztratím tím tedy například možnost ručího ukládání polohy : LogPosition to Intinerary a Log Position and add POI ?http://www.poi.cz/phpbb/posting.php?mod ... 21544290c8#
:KO:
Karel
Příspěvky: 22
Registrován: 31.5.2007, 6:14

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 14360Příspěvek Karel

Tak jsem čekal na nějakou radu, ale protože se tu nic neobjevilo, tak jsem s velkými obavami začal experimentovat. Zkopíroval jsem si původní SD kartu na novou a na ní jsem dle návodu nainstalovat EventLogger. Vše funguje dobře.
K bodu 1 : Zkusil jsem i udělat drobnou změnu uživatelského nastavení a zatím bez problémů. Nejsem si ale jistý zda tam ještě nedřímá nějaké nepříjemné překvapení.
K bodu 2 : Skutečně mi zmizela ikona Pomoc (i v návodu k EventLoggeru se o tom píše), ale objevila se mi tam navíc ještě jedna ikona TT Prohlídky (tedy celkem 2). Z SdkRegistry jsem odstranil vše mimo acal.cap a acal.bmp (chtěl jsem si zachovat přístup k astronomickému kalendáři) v domění, že uvolním místo a umožním zobrazení ikony Pomoc. Ale nefunguje to tak. Pro návrat k původnímu menu jsem skutečně musel smazat celé SdkRegistry.

Možná se ptám jako hlupák, ale existuje nějaká možnost jak bez nainstalovaných SdkRegisty a tedy zobrazených ikon vyvolat některou z funkcí (například astronomický kalendář) ?
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Event Logger 8.0 ready :-) pro TT Go

Příspěvek: # 14368Příspěvek vilik

Při verzi EL 7.x ikona pomoc zmizela. Ovšem když jsem vymazal ze složky všechny soubory *.cab, tak jsem sice neměl v menu žádné ikony EL, ale fungovalo logování trasy a ikona Pomoc tam byla také.

S těmi SDKRegistry je to zajímavé. U verze 7.22xxx mě fungoval EL (8.x)a ikona Pomoc byla tam, kde má. U poslední verze 7.48xxx vše zůstalo při starém, ikona Pomoc tam je a EL funguje. Ve složce SDKRegistry soubory *.cab jsou.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Odpovědět