Vše o navigacích značky TomTom
Odeslat odpověď

Zapnutí navigace TT

12.8.2008, 20:28

Zdravím všechny
Jsem tu nový a dostal jsem novou navigaci TT 910
Hned mám problém. Po úplném vybití a nabití asi 7 hodin mi nejde zapnout.
Neví někdo náhodou kde je problém ?

Re: Zapnutí navigace TT

12.8.2008, 20:53

Měl jsem podobný problém, mně pomohl restart.

opravuji, reset. Prostě píchnout zespodu do dírky.
Naposledy upravil Zdeněk Málek dne 13.8.2008, 7:41, celkově upraveno 1

Re: Zapnutí navigace TT

12.8.2008, 22:12

Zkus se řídit podle tohoto návodu: http://www.tomtom.com/support/index.php?Language=10&query=reset&FID=6966

Re: Zapnutí navigace TT

26.8.2008, 11:08

Ahoj. Měl bych menší dotaz na výdrž baterie. Mám TT One XL TCEEE DACHI+vých. Ev RDS,TCM
Po vypnutí navigace byla kapacita baterie téměř 100%. 14 dní jsem ji nepoužíval a když jsem chtěl navigaci po této době použít a naplánovat si trasu v klidu doma, tak jsem ji už nezapnul. Baterie byla úplně KO. Je možné aby se za dobu 14ti dnů baterie úplně vybila ?? V návodu se píše, že si navigace bere něco málo proudu pro udržování nastavených funkcí. Díky moc za odpověď.

Re: Zapnutí navigace TT

26.8.2008, 11:53

Vypnutím navigace tlačítkem, přejde jen do režimu spánku, ale dál se pomalu vybíjí. U 910 jsem jí měl za 14 dní taky vybitou. 930 mi drží dýl.

Re: Zapnutí navigace TT

26.8.2008, 13:44

Vafek píše:Vypnutím navigace tlačítkem, přejde jen do režimu spánku, ale dál se pomalu vybíjí. U 910 jsem jí měl za 14 dní taky vybitou. 930 mi drží dýl.

Dík moc za odpověď. Chtěl jsem se ujistit, že je to normální, abych ze sebe nedělal zbytečnýho hlupáka při případné reklamaci.

Re: Zapnutí navigace TT

26.8.2008, 21:12

volcano píše:Ahoj. Měl bych menší dotaz na výdrž baterie. Mám TT One XL TCEEE DACHI+vých. Ev RDS,TCM
Po vypnutí navigace byla kapacita baterie téměř 100%. 14 dní jsem ji nepoužíval a když jsem chtěl navigaci po této době použít a naplánovat si trasu v klidu doma, tak jsem ji už nezapnul. Baterie byla úplně KO. Je možné aby se za dobu 14ti dnů baterie úplně vybila ?? V návodu se píše, že si navigace bere něco málo proudu pro udržování nastavených funkcí. Díky moc za odpověď.


Kazdy elektronicky BAZMEK, ktery je na baterii si i pri vypnuti neco malo bere, protoze musi byt minimalne napajeny obvody pro ovladani zapnuti (protoze uz nic nema HW vypinac) ...... tzn. ze vse se vybije ... GPS, MOBIL, NOTEBOOK .... neco drive neco pozdeji.

Re: Zapnutí navigace TT

10.4.2009, 13:53

fox50 píše:Zkus se řídit podle tohoto návodu: http://www.tomtom.com/support/index.php?Language=10&query=reset&FID=6966



Díky pane. Až tenhle návod mi zprovoznil TT 510 GO. Moc děkuju. :palce:
Odeslat odpověď