Off Topics...
Odeslat odpověď

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

5.2.2009, 12:46

Asi máš pravdu....Je to divná záliba, napadat, ničit, a likvidovat.... :pistol:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

6.2.2009, 23:18

problem obchazeni CAPTCHA trapi treba spoustu online web her, kde se s takovouto pomoci snazi "hraci" vyhrat prize money v ruzne vysi, takze skutecne neni problem CAPTCHA obejit

jako obrana se dost casto pouziva logicka obrazkova CAPTCHA tzn. prirazeni obrazku k jinemu, protoze tvar obrazku neni schopen bot precist tak aby ho logicky navazal k jinemu

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

7.2.2009, 9:13

Tady by jako obrana stačilo nutnost potvrzení registrace přes e-mail...

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

7.2.2009, 10:19

to pro bottera neni zadnej problem... staci mit mailing "server" a muzes mit adres kolik chces i na potvrzovani

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

7.2.2009, 23:00

Momentálně je nastaveno potvrzování nových registrací adminem, ale není to zrovna optimální - na poi nejsem pořád (zvláště poslední dobou...)
Až vyjde aktualizace phpbb fóra s novým druhem ověřování, tak to dám opět zpět...

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

8.2.2009, 12:37

Na jednom fóru jsem viděl něco jako

"Kolik je tři plus sedum" ... nebo "šest mínus dva" ... tedy slovní zadání ... a jako odpověď byl očekáván matematický výsledek tohoto slovního zadání.
Nevím jak snadné by bylo / nebylo naučit bota na něco takového, navíc by to znepřístupnilo fórum pro cizojazyčné přispěvatele.

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

8.2.2009, 20:13

Scorpio_cz píše:...navíc by to znepřístupnilo fórum pro cizojazyčné přispěvatele.

To je právě na serveru podobného zaměření jako je ten náš problém :zamysl:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

8.2.2009, 20:17

Tak možnost volby ve formuláři ? Dvě potvrzovací tlačítka - (Slovní zadání) / (potvrzení moderátorem) ?
Místní by (snad) spočítali příklad dobře, a cizojazyční by holt chvilku počkali na moderaci :zamysl: .

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

16.2.2009, 0:23

Nastavil jsem při registraci vlastní pole (aktuální rok) a zároveň tedy vypnul kontrolu adminem, tak uvidíme, jak dlouho to spam-robotům bude trvat...

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

23.2.2009, 19:52

Kdo pozná obrázek č. 4 :mrk: ?

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

23.2.2009, 21:19

:zamysl: ta 4 mi něco říká :palce: Asi už jsem tam někdy byl. :cheers:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

24.2.2009, 12:29

Jo, ale dole na přehradě......V neděli při návratu mi to nedalo, a má zvědavost zvítězila, a vydal jsem se do lesa a dojel až k retenční nádrži......
Odeslat odpověď