Off Topics...
Odeslat odpověď

Jak zabezpečit TomTom v autě.

20.8.2008, 15:01

Dnes jsem na oficiálních stránkách TomTomu našel super návod jak ochránit své auto proti vykradení.
http://www.tomtom.com/support/category.php?ID=1&Language=10&FID=5354

Nezapomeňte všichni použít :chlamani: :haha:

Re: Jak zabezpečit TomTom v autě.

20.8.2008, 16:11

TAk to je bomba roku, opět paprsek čiré zvonivé geniality promluvil k nám :palce:
Bravo hoši z NL, již tisknu na své tiskárně a lepím kanagomem za přední sklo svého Fordu Bullit :pistol: :mad2:

Re: Jak zabezpečit TomTom v autě.

20.8.2008, 23:02

Já v tom vidím pozvánku. Po zkušenostech z Itálie sundavám i držák z palubovky. A POZOR ! Nenechávat na palubce čepici, nebo něco podobného. Oni si drbani myslí, že je pod tím navigace. Já to tam jednou nechal a byl z toho vypáčený zámek :nastvany: Naštěstí navigaci jsem měl v kapse a dělala nám průvodce Římem. :blee:

Re: Jak zabezpečit TomTom v autě.

20.8.2008, 23:43

Od doby, co jsem nechal panel rádia na 20 min. před barákem v pravé poledne s přesvědčením, že za tu chvilku se nic nestane (výsledek: rozbité okno + rádio pryč a škoda 7.000,-) už nikdy v autě nic nenechávám, natož držák TT. Ta samolepka je opravdu jen lákadlo pro zloděje, jelikož ho upozorní, že se může TT v autě potencionálně nacházet...fakt to nestojí za běhání po servisech a pojišťovnách!

Re: Jak zabezpečit TomTom v autě.

23.8.2008, 10:43

Supr napad ale myslim ze zustanu u osvedceneho vse cene z auta ven tou nalepkou bych je akorat drazdil to je asi jako kdyz v nakladni doprave necham vzadu na plachte otevreny roh aby mi zlodeji nerizli plachtu kdyz se chtej podivat co vezu a oni mi ji riznou o kousek vedle :silis:
Odeslat odpověď