Off Topics...
Téma uzamknuto

Mám zájem zúčastnit se Vánoční besídky v Praze (je povolena změna hlasu a více odpovědí)

5.12.
0
Žádná hlasování
12.12.
3
30%
19.12.
4
40%
Rád/ráda bych Vás viděl/viděla, ale z časových důvodů nemohu.
3
30%
Jděte s besídkou někam! To nemáte co na práci?
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 10

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:03

Na Venclplacu je místa dost, ne? A vedle jsou garáže Slovan :janic: . Ale já to zmiňoval jen tak pro zajímavost, že tam chodíme. Akorát že já budu odpoledne v centru v práci, takže bych to měl kousek. Do Suchdola pojedu hodinu.

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:05

Obě restaurace, co psal Jirásek jsou na Pankráci...pardon, jen ta první....

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:07

Já vím, ale prve zmiňoval něco v Suchdole. Ta Pankrác je taky OK a parkovat se tam dá všude. Rok jsem tam kousek bydlel, v Pujmanový...

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:30

To je ale bordel :zamysl: ... Člověk si na 2 dny odskočí pitomých 700 km daleko a vy se tady takhle rozkecáte :osli: . Alespoň že jste si pro Vánoční besídku zvolili stejný termín jako já :mad2: .
Naposledy upravil Docent dne 29.11.2009, 21:33, celkově upraveno 1

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:32

Hele, přijel náš filantrop Docent, máme na pivo :jupi: :jupi: :jupi: .

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:36

Stejně přijedete všichni autem :koul: . BTW Gumajz tvrdí, že nemá autobus, tak mu někdo řekněte, že se klidně může párkrát otočit s osobákem :mad2: .
Co třeba tohle http://www.escobaras.cz/? wi-fi tam sice není, ale slušně tam vaří.

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:39

Jen jestli to tvoje "escobaras" nemá bejt "teskobaráks" :zub: .

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 21:47

Docente, hospoda Bořislavka se nyní jmenuje Escobaras? :zamysl: Ten svět se mění, člověk na pár let vytáhne paty ze své rodné hroudy a takové změny .... Oni to propojili s naším luxusním kinem a udělali z něho taky hospodu, barbaři.
Klidně, jsem pro, zavzpomínám na dětství. Může být. Máš to kousek, můžeš zjistit podrobnosti (a taky wifi).

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

29.11.2009, 22:14

Nee, Bořislava a Escobaras jsou v jednom baráku a patří to stejnému majiteli, ale Bořislavka je normální hospoda a má vchod z Kladenské a Escobaras taková o fous lepší hospoda (to je to bývalé kino) a má vchod za rohem... Protože to mám kousek z práce, tak tam občas zajdu a není to nejhorší, kuchyně je velmi slušná. Wi-Fi tam určitě není, ale já se klidně nějaké 2 hodiny bez internetu obejdu :-). Jinak je tam kulečník, ale to mně nic neříká.

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

30.11.2009, 10:19

Jrásku, to byla jeden čas móda dělat ze starých kin kulečníkové herny. Toto původně měla být jen velká kulečníková herna. Pak ale začal boom bowlingů a kulečníkové herny začaly ztrácet zákazníky, tak jsou z toho takovéto rádoby multifunkční podniky. V Escobaras je fotbálek, kulečník, šipky, bar, karaoke, taneční parket, a mexická restaurace....A v Bořislavce je restaurace s českou kuchyní a minutkami a někdy se využívá na country večery apod...

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

30.11.2009, 19:07

To se nikdo další z Práglu nepřidá? To nemá cenu něco rezervovat, to se můžeme sejít kdekoliv.
Tady se člověk snaží :zed:

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

6.12.2009, 12:13

Bando, tak co bude????
Necháme to plavat?

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

6.12.2009, 12:41

Já s tím počítám, záleží na ostatních.

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

6.12.2009, 16:37

A co to přesunout na některý den k večeru, aby nemuseli přespolní v sobotu do Práglu extra?

Re: I. Vánoční besídka POI.CZ

6.12.2009, 16:44

Vzhledem k tomu, že se nás sejde tak velké množství (4 - 6), můžeme to udělat kdykoliv a kdekoliv, třeba i v týdnu. Stejně jenom probereme "nejdůležitější věci", kvalitu GPS signálu :vino: , mapových podkladů :cheers: , přesnosti POI :doutnik: a závěrečné zhodnocení úspěšnosti roku 2009 :nositka: .
:haha:
Téma uzamknuto