Off Topics...
Odeslat odpověď

TT v SE910i - zvuk do Bluetooth?

8.6.2007, 12:29

Nemáte někdo tip na to, jak dostat z Ericsonu 910i zvuk navigace do BT handsfree? Přes sluchátko to funguje, ale do BT se mi to nedaří přepojit a do motocyklové helmy je natažený kabel nepohodlný....

Re: TT v SE910i - zvuk do Bluetooth?

8.6.2007, 18:27

Je potřeba, aby ta BT HF podporovala patřičný profil, teď mě neber za slovo, ale tuším profil "sluchátko" nebo "reproduktor".

Re: TT v SE910i - zvuk do Bluetooth?

8.6.2007, 20:23

Profily jsou dva různé, headset a handsfree. Jeden Ti přenese hovor do HF a druhý Ti přenese zvuk ze zařízení, ať už je jakýkoliv, např. hudbu.

Re: TT v SE910i - zvuk do Bluetooth?

12.6.2007, 8:08

Tak to jsem ještě ani nepotkal. U Nokií mi ze stejného BT HF telefon zvonil do ucha, pípala mi do ucha klávesnice a i navigace mi tam šla. U toho Erika se připojí do ucha výhradně jen hovor. Ani to nezazvoní, ani klávesnici neslyším - ale ani jiné zvuky - jako třeba MP apod. Všechny tyhle zvuky jdou jen do toho sluchátkového konektoru. A já bych potřeboval nutně nějak šikovně bodnout do toho telefonu kružítko - aby se to tam vevnitř přešupačilo.....

Re: TT v SE910i - zvuk do Bluetooth?

12.6.2007, 9:21

To víš, Nokia si BT zparchantila dle svého, SE se drží standardů, vždyť si ho vlastně samo vynalezlo ...
Odeslat odpověď