Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...
Odeslat odpověď

Re: POI do Sygic Mobile

24.7.2013, 11:24

V uživatelském panelu - http://www.poi.cz/phpbb/ucp.php?i=onlinepoi&mode=zobrazeni si změn výchozí formát pro stahování

Re: POI do Sygic Mobile

24.7.2013, 21:00

Mám nastaveno na rupi - Sygic Aura 2. V tomto nastavení se stáhnou body v *.txt suboru, který pomocí Sygic Rupi Convertoru převedu na *.rupi.

Re: POI do Sygic Mobile

28.8.2013, 17:52

Ahoj, mám dotaz ohledně POI souboru EU LPG čerpací stanice. Mám nainstalované klasické LPG pro ČR a SK a ty normálně fungují, ale ty z celé EU se mi nezobrazují. Mám nainstalované jen mapy ČR, SK, Itálie, Rakouska a Polska. musím mít nainstalované všechny mapy EU? Díky za odpvěď

Re: POI do Sygic Mobile

17.9.2013, 17:28

Má někdo zkušenosti s verzí 13.1 na androidu? V adr.: rupi jsou soubory s příponou -.rupix

Re: POI do Sygic Mobile

18.9.2013, 6:35

Nekoukej do adresáře rupi, tam si POI naimportuje sám Sygic.
Ty jen konvertovaný *.rupi soubor spolu s *.bmp ikony dej do složky Sygic/Maps/import, spusť Sygic, odsouhlas import a dál se už nestarej. Co je pak ve složce rupi je jedno, hlavně že máš vlastní POI.

Re: POI do Sygic Mobile

24.9.2013, 17:57

Budu za blbce, ale adresář IMPORT není.... je tu wcl, rupi a cze.ta.2013.03

Re: POI do Sygic Mobile

25.9.2013, 11:51

Vyřešeno. Adresář jsem vytvořil a pak už vše OK..... :vino:

Re: POI do Sygic Mobile

3.11.2013, 18:46

kluci, skúšam importovať EU-LPG Čerpací stanice ale hlási chybu pri importe. SK alebo CZ LPG čerpacie stanice prebehnú v pohode

Re: POI do Sygic Mobile

3.11.2013, 19:25

po importe sk LPG staníc mi to nejako nefunguje správne... keď dám vyhľadať príslušnú stanicu a následna navigovať k nej, tak aplikácia spadne

Re: POI do Sygic Mobile

7.12.2013, 17:15

Tak chlapi jak je to s těmi EU LPG. Pořád mi to nejde zprovoznit. Mám nainstalované všechny mapy a v importu mě pořád zůstává ikona EU LPG i když je ve formátu 22x22x8. Zkoušel jsem i jinou ikonku co je u CZ LPG a stím stejným výsledkem. Ostatní POI body fungují jen tenhle POI bod EU LPG nechce fungovat

Re: POI do Sygic Mobile

8.12.2013, 10:43

Promaž si vyrovnávací paměť pro aplikaci, smaž obsah importního adresáře, manuálni ji vypni, potom restartni mobil. Nahraj nové poi z www.poi.cz a pokud to nepůjde, dej vědět...

Re: POI do Sygic Mobile

23.12.2013, 17:41

Zdravím, mám problém s oficiálním convertorem z Sygic.com nejde mi rozjet. Zkoušel jsem i Rupi manager free z google play, ten prý umí převádět csv txt do rupi, zátím s tím zápasím. Nevím jaký správný tvar má mít ten textový soubor. Jestli má někdo nějaké zkušenosti, prosím napište. Děkuji.

Re: POI do Sygic Mobile

1.2.2014, 13:40

Taky mi nefunguje import EU LPG, zkusil jsem návod od rossiniho a je to pořád stejné. Ostatní POI, jsou v pohodě.
Poradíte mi prosím co s tím?
Díky!

Re: POI do Sygic Mobile

18.2.2014, 21:09

Tak já jsem asi echt retard, už tři hodiny si s tím hraju a nejsem schopen tam POI vůbec dostat. Postup je následující:

- nastavím v detailu svého účtu soubor na RUPI pro Sygic Aura 2
- stáhnu TXT s POI a přes oficiální Sygic RUPI convertor konvertuji do .rupi
- stáhnu ikonu
- nakopíruji obé do složky ../import
- spustím Sygic, žádný import wizard, nic v Oblibených bodech zájmu, nic..

Kde je chyba prosím? Prolezl jsem thread skrz naskrz a nic nepomohlo (kódování TXT, ikony)

:zed:

Re: POI do Sygic Mobile

1.3.2014, 9:04

Ahoj,

nedavno jsem zjistil, ze kdyz si napr. stahnu Policejni kontroly ve verzi rupi pro Sygic Aura 2, tak tam jsou jeste stare/neaktualizovane udaje, ktere jsem nechaval na POI.cz opravit. Kdyz pro zkousku stahnu verzi ov2, tak tam uz aktualizovane udaje jsou. Tak by me zajimalo, jak je to s aktualizacemi udaju v rupi pro Sygic, jestli je jen nejaka chyba u me nebo to tak mate vsichni? Zjistil jsem to konkretne na udajich policejnich kontol ve meste Zdice, ktere jsem minuly vikend aktualizoval.

Kdyz si stahnu jiny format, napr CSV, v nem jsou data aktualni, ale zase se mi je nedari konvertorem dostat do rupi formatu. Mate-li nekdo nejaky napad, jak to vyresit, dejmi mi prosim vedet, diky :)

Fanda
Odeslat odpověď