Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...
Odeslat odpověď

GoClever 3550A

15.4.2008, 13:38

Mam ji doma, s mapama pro celou evropu. nejprve bych reagoval na prispevek pána ktery tu povidal o predchozim modelu na WM 4.2. tahle navigace je prodle jeho vypraveni uplne jinde. 1 - folie pres display je, 2 - nabijecka do site (220V) soucast baleni, 3 - WinXP s SP2 normalne ovladac obsahuji! 4 - za chuze se da ovladat uplne normalne, bez problemu preplanuje sama cestu i se necha upravit rucne (ovsem pozor, mapy neobsahuji pesi stezky atp) 5 - to o te 10 km/h plati jen v pripade ze menite smer a nejdete po naplanovane ceste, navigace pak automaticky po par metrech prepocitava trasu, protoze dokud nezrychlite neni si jista kam mirite... mno a co se tyce me : nemam s ni vaznejsi problemy. co se tyce navigace naprosto bez nejmensich problemu. video do 1024*768 px hraje super, obrazky pohoda, pisnicky taky. co se tyce manualu to je trochu horsi.... vice mene manual typu porad si sam , je v nem obsazen popis menu a ovladacich prvku ale postupy jak naplanovat cestu (napr. mimo jine) nejsou. co je asi podstatne, ma 64 MB ROM + (v me verzi full evropa) 2GB SD karta ktera je ovsem ZAMCENA, a neda se ani ve win naformatovat. pro ukladani vetsiho mnozstvi dat (avi, mp3, mp4 atd atd) pise vyrobce aby jste pouzivali jinou kartu. (bodet ne kdyz dodaj 2GB a mapy + soft maji 1,80 GB ) jinak mapy se podle me daji bez problemu sehnat...jsou od fy Tele Atlas ktera dodava mapy min 50% vsem vyrobcu navigaci. co jsem zkousel a jelikoz nejsem pres navigace moc velkej odbornik, je "vymlatit" z navigace Gocleverskej soft a nacpat tam neco jinyho, zkratka se mi to nepovedlo, to same POI, ale to bude tim ze budou v nejakem jinem formatu nez ov2 a v manualni o tom nic nepisou. jinak je tam moznost upozorneni na radary ale soucasti map nejsou.

zkratka navigace je ok, bez nejmensi vytky, ovsem co se tyce importu POI popr. vyuzivani jako PDA chce to trpelivost. Podle obsazneho systemu WM 5.0 to MUSI 100% jit jen to chce proste koumat.

BTW jestli nekdo prisel na to jaky format maji POI pro tuto navigaci pisnete to sem pls. To same co se tyce vyuzivani jako PDA popr. zmeny nav. softu.

Houwg
Naposledy upravil Striker84 dne 15.4.2008, 13:46, celkově upraveno 1

Re: GoClever 3550A

15.4.2008, 13:43

Mám dojem, že GoClever je to samé co Actis, a to už se tady někde řešilo.

Re: GoClever 3550A

15.4.2008, 13:47

Docent píše:Mám dojem, že GoClever je to samé co Actis, a to už se tady někde řešilo.


Joj! diky! vypada skoro stejne. podle obrazku i stejnej soft. supr moc diky hned jdu hleda! diky

Re: GoClever 3550A-knihy

26.6.2008, 9:29

Prosim mohl bys mi poradit mam goclever 3550A a nejdou mi číst knihy místo čárek a háčků se mi zobrazují jenom znaky jako čtverec a podobně zkoušel sem i nainstalovat HaaliReader ale bohužel se mi to nepovedlo jestli muzes tak budu rad za kazdou radu nebo pomoc.DĚKUJI :cry:

Re: GoClever 3550A

19.7.2008, 22:12

Pravděpodobně špatné české fonty... Podívej se na www.palmknihy.cz a stáhni si je.

Re: GoClever 3550A

31.8.2008, 16:11

podarilo se mi do tyhle navigace dostat funkcni iGo, jeste jsem nezkousel jestli naviguje.. ale vse mapy, zvuky, poi atd tam je, gps prijimac je pripojen

Re: GoClever 3550A

31.8.2008, 19:40

rzl píše:podarilo se mi do tyhle navigace dostat funkcni iGo, jeste jsem nezkousel jestli naviguje..

Aha, takže funkční navigace podle tebe je i taková, která nenaviguje :zamysl: ?

Re: GoClever 3550A

31.8.2008, 20:01

Pevne jsem veril v to, ze naviguje! a taky se mi to vyplatilo :) funguje to, vse.. GPS prijimac nastaven port 7 frekvence auto..3Dmapy, poi, radary

................................
EDIT: příspěvek upraven, odporoval pravidlům a zvyklostem tohoto fóra. ::prav::

Navigácia GoClever 3550A

16.10.2008, 7:45

Zdravíčko,

Chcel by som poprosit o radu. Vlastním GoClever 3550A a potreboval by som do nej nainštalovat radary,akurát som technický sedlák a nikde v návode som nenašiel ako ju aktualizovat a stiahnut do nej radary.

Mohol by mi niekto prosím PODROBNE poradit ako na to?

Ďakujem vopred za ochotu.

Re: Navigácia GoClever 3550A

16.10.2008, 8:11

Do toho okénka na této stránce nahoře, co je v něm napsáno "Hledej...", napíšeš "GoClever" a myší klikneš na tlačítko "Hledat" :zed: .

Re: Navigácia GoClever 3550A

16.10.2008, 8:30

Díky za radu,ale ked som to skúšal tak som nikde nenašiel podrobný popis ako na to.

Re: GoClever 3550A

20.10.2008, 15:14

:( Tak nevím, taky jsem hledal jak dostat POI a radary do GoClever 3550A a nenašel jsem nic.....Ani s pomocí kouzelného řádku s funkcí hledat....Můžete někdo poradit,prosím...Děkuji

Re: GoClever 3550A

20.10.2008, 18:08

Pánové, nechci malovat "čerta na zeď", ale mám neblahý pocit, že do této navi POI nenacpete. Prohledal jsem (kvůli vám) kde co, ale ze všeho vyplývá, že tyto navi (GoClever) import poi nepodporují.
Upozorňuji, netvrdím to na 100%, ale k rozumnému výsledku jsem se nedobral.

Jestli je to opravdu Actis, tak něco je TADY. Ale nic nezaručuji.

Re: GoClever 3550A

20.10.2008, 22:57

Tušil jsem to, každopádně děkuji za pomoc, jen nevím jak přítelkyni vysvětlím, že u mého TT to jde a u její navigace ne, aniž bych jí musel říkat, že jim v práci rozdali šmejdy :zamysl: ....i když.....trochu jsem ještě bádal a zdá se, že to nějak půjde http://www.goclever.net/index.php?m=sup ... =view&id=5 , aspoň teda radary, jen zjistit jaký tam je software, teď jsem mimo ČR až to nějak vykoumám dám vědět...

Re: GoClever 3550A

1.9.2009, 21:18

Já jsem si vyžádal program diggerQT a tím jsem vytvořil z csv souboru (získaný exportem v poieditor.com) soubor mca a vše v Actis 3 funguje bezproblémů. Tuto navigaci jsem koupil nedávno po znechucení navigováním TomTom (naviguje stejně hloupě jako před lety) a jsem naprosto spokojen.
Odeslat odpověď