Navicore Personal pro symbian 60

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod DavidBarborka v 20.7.2006, 7:01

Koupil jsem si tuto navigaci za 4700,- kč je to super, ale chybí mi tam body zájmu - bankomaty. Dají se do této navigace dohrávat POI.
DavidBarborka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20.7.2006, 6:56

Příspěvekod Gurun v 21.7.2006, 7:59

Určitě to bude chtít vědět, jaký pak formát POI to podporuje. Tedy jaká je možná koncovka za tečkou toho souboru. Pak to již bude záležitost nějakého softu ve kterém půjdou, tady běžné *.ov2 přeměnit v tobě potřebné. Na to tady jsou " velcí machři " :D :D

až budeš vědět zkus stejně nejprve kouknout zda to neumí PoiEdit, který nabízí "convert" do několika formátů
Acer n35, Hi-speed 1GB, Case Logic
Gurun
 
Příspěvky: 33
Registrován: 3.10.2005, 9:01
Bydliště: Ostrava

POI do NAVICORE

Příspěvekod baco v 28.8.2006, 10:54

Ahoj,

s implementací POI do Navicore (NOK E61) jsem nebyl úspěšný. Navicore podporuje ov2 i csv, nicméně při konverzi jejich nástrojem Extension Editor dává vybrat, do jaké verze Navicore to chceš nakonvertovat. Jako alternativy nabízí vše možné od finské přes německou do anglické. Nikoliv však českou nebo východoevropskou.
U nakonvertovaných souborů s POI mi pak Navicore na mobilu hlásí, že nejsou kompatibilní s regionem.
Ten jejich konvertor je zde:
http://www.navicoretech.com/Consumer/Su ... on_editor/

Hodně štěstí,

PB
baco
 

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod kajzar v 31.7.2007, 20:41

Zkuste si stáhnout aktualizaci z www.navicore.cz (po registraci). Používám Navicore 2007 CEE na Nokia N70 a konverze mi funguje bez problémů.
kajzar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31.7.2007, 20:29

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod ajlot v 11.8.2007, 15:21

Dobry den, prosim o radu, zda nevite jak přidat poi do navicore? Stahnul jsem si program ze stránek navicoretech.com na upravu poi.ov2 na nce, pote jsem tyto upavene poi vložil do extensions/installed, což jsem našel (myslim navod k instalaci poi, textovy soubor) přimo ve složce nainstalovaneho navicoru, ale tyto poi se mi z nějakeho duvodu nezobrazuji v seznamu poi v aplikaci. Našel jsem spoustu odkazu v diskuzich, že to funguje, ale u mne bohužel ne. Prosim poradte, jak na to??? Předem diky! T.
ajlot
 
Příspěvky: 5
Registrován: 11.8.2007, 15:19

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod wewerka007 v 23.11.2007, 7:54

Mam stejny problem, nechce se to zobrazit at do toho tluču jakkoliv :-P chtelo by to podrobný návod co a jak :pc:
wewerka007
 
Příspěvky: 4
Registrován: 22.11.2007, 22:11
Bydliště: Žamberk

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod wewerka007 v 23.11.2007, 10:04

Tak jsem si s tim hral, zkoušel jsem všechny soubory co tady jdou stahnout a nakonec jsem zjistil že v Navicore funguji soubory jen s příponou .poi ,nevite kde je stahnout? :ff:
wewerka007
 
Příspěvky: 4
Registrován: 22.11.2007, 22:11
Bydliště: Žamberk

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod Henry v 23.11.2007, 16:14

Ideální bude, když sem postneš zazipované nějaké ty *.poi soubory, které fungují a já se podívám na formát, jestli by se podpora nedala zakomponovat :pc: . Jinak to bez tohoto zařízení nedokážu :mrk:
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod ajlot v 25.11.2007, 2:17

Upravene soubory přes doplňkový program Navicore vkladejte do složky na kartě, která se jmenuje Extensions. NE do instaled, to je chyba ani nikam jinam.

V složce extensions/instaled pak po instalaci souboru najdete co všechno jste si nainstalovali.

Potom zapněte Navicore, který by se měl hned zeptat, jestli chcete nainstalovat doplňky nebo poi nebo tak něco. Po instalaci by se vše mělo zobrazit v menu Poi.

Soubory je lepši v PC vkládat přímo na MMC kartu nebo co kdo ma. Přes kabel nebo bluetooth je to horši.

Doplňkový Program na upravu poi a jiných souboru najdete na original strákach, musite se zaregistrovat. Jinak hledat na Netu.
Po registraci a ztaženi z origo.stránek, staženy program je v nejnovějši verzi (pry odstranili i nějake chyby - na ktere se dost lidi stěžovali).
Použiti velmi jednoduche - kliknout na potřebny soubor, otevřit v programu, změnit nebo ponechat název, přidat ikonku nebo obrazek - oboje funguje (bude se zobrazovat na mapě při zobrazeni bodu poi), potom vybrat z menu jakou verzi Navicoru mate (většinou je to CEE, jinak dle toho co mate) a Dokončit. Převedene soubory pak překopirovat do složky na kartě extensions (viz nahoře).

U mě na N70+LD3W+Navicore vše funguje skvěle.
I když Navicore ma někde hodně špatné a staré mapy. A občas hodně nelogicke výpočty tras a směrování až k naštvání, ale co se da dělat. Cena odpovída.


A Diky všem, kdo mi poradili před tim a pomohli mi abych na toto vše přišel, jak se to děla. Zejmena člověku který napověděl tu správnou složku na kartě. DIKY.
ajlot
 
Příspěvky: 5
Registrován: 11.8.2007, 15:19

Re: Navicore Personal pro symbian 60

Příspěvekod wewerka007 v 25.11.2007, 13:38

Diky za tip, už sem odhalil chybu, ty soubory upravene v tom programu jsem nemel hazet do extensions/instaled ale jen do adresare extensions! :?: Uz se mi to po zapnuti vse nainstalovalo :jupi: diky vsem za pomoc :cheers: Martin

EDIT: wewerko007/Martine - necituj prosím předchozí příspěvek, je to zbytečné. Díky
wewerka007
 
Příspěvky: 4
Registrován: 22.11.2007, 22:11
Bydliště: Žamberk


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník