CoPilot Live 7

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

CoPilot Live 7

Příspěvekod Dan Matt v 26.12.2009, 0:30

Zdravím všechny.

Nejsem tu nový, ale až teď jsem se zaregistroval, protože v předchozím stroji (Acer n50)jsem zdárně používal TomToma a pro mě důležité poi odsud do něj šly nádherně vložit i zdárně užívat. Díky všem.
Teď jsem čerstvě majitelem HTC Touch 2 a na něm TT neběhá, WM 6,5 si s ním nerozumí jako ostatně s několika dalšími aplikacemi.
Od prodejce je tu ale předinstalován navigační program CoPilot Live 7. Stáhl jsem si mapy a začal ho užívat. Vypadá to slušně, ale s body zájmu to asi bude horší... Mám dva týdny na rozmyšlenou, a na vyzkoušení, zda zaplatím 30 Euro...
Má s touto aplikací někdo zkušenosti? Hledal jsem i na mnoha jiných fórech, ale zatím bez úspěchu.

Mapy jsou od společnosti Navteq a nějak jsem se zatím nedobral k tomu, v jakém formátu poi vlastně jsou.

Nevěděl by někdo?

Předem díky
Dan Matt
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26.12.2009, 0:03

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod freewall v 26.12.2009, 8:09

Tady http://www.gps-data-team.com/pda-gps-navigation/topic/2039.html na tom foru jsem pochopil, že si rozumí s formátem pro TomTom
I have copilot live 7 and use TomTom OV2 files with this version and all seam to work fine


Zde http://www.gps-data-team.com/pda-gps-navigation/profile.php?mode=viewprofile&u=2708 je nabízen ke stažení jakýsi konvertor bodů....... já myslím, že na to přijdeš během těch 14 dnů :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod Jirásek v 26.12.2009, 10:36

Jak píše můj drahý kolega Freewall, tady http://www.gps-data-team.com/pda-gps-na ... um/10.html je jakýsi návod. Spíše mne však zarazila tato "recenze" http://www.pdasoft.cz/modules.php?name= ... t&sid=4010. Zase na druhé straně Radek Hulán TADY celkem vychvaluje ver. 8. :zamysl:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod Dan Matt v 26.12.2009, 18:23

Moc a moc děkuju, už to fachá, stačilo jenom naťuknout. Teď jsem se vyklonil z okna a ten Lidl naproti mi to ukázalo i s obrázkem. Fór je v tom, že se po startu aplikace musí povolit integrace nově nalezených bodů zájmu do systému a přiřadit k nim správně pojmenovanou ikonku. Respektive to chce, aby člověk jak databázi, tak i obrázek přejmenoval... Trvalo to chvilku, než jsem prošel tím průvodcem a je fakt, že jednou ten systém spadl. Ale už je to v pořádku.
Asiže do toho v lednu těch 30 éček vrazím...

Ještě jednou díky.
Dan Matt
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26.12.2009, 0:03

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod MC1980 v 2.1.2010, 3:12

Prosím prosím,můžeš naťuknout i mne? Mě sem ty POI dostat nejdou. Zkouším ov2 i csv, kopíruju to do ..\copilot\EU\save. A když Copilota zapnu a zkusím najít POI, tak samozřejmě nenajde a někdy mi to i z té složky (save) úplně zmizí :-( Co dělám blbě?
MC1980
 
Příspěvky: 3
Registrován: 5.4.2009, 12:38

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod Jirásek v 2.1.2010, 10:48

Pro Dan Matt:
Nemůžeš, prosím, spáchat nějaký jednoduchý návod z vlastní zkušenosti? Hodil bych ho SEM. Předem děkuji za ostatní uživatele.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod Dan Matt v 3.1.2010, 21:05

Návod na vložení poi z TT do navigace CoPilot Live 7.
Na poi.cz si vyberu mně milé poi ve formátu *.ov2 a k nim patřičné ikonky v *.bmp. Uložím na HDD.
Na paměťovce mám složku s mapami, které jsem stáhl od výrobce. Stažené soubory uložím do složky copilot/EU/save
Paměťovku strčím zpět do mašinky a při dalším spuštění navigace program zareaguje oznámením, že našel nové body zájmu a ptá se, zda je chci integrovat do systému.Odpovím ano a on si začne (pravděpodobně) konvertovat dotyčné body do svého formátu. Pak chce potvrzení (přejmenování) dotyčné kategorie a posléze i dotyčného obrázku. Pochopitelně stejným jménem, jen jinou příponu....
Dál chce vědět, zda chci přiřadit nové body k existující kategorii, anebo chci vytvořit novou. Na závěr se ptá, zda budu chctít tyto body integrovat jako bezpečnostní kamery, aby na ně upozorňoval kilometr předem.
Po dokončení pokračuje totéž s další nalezenou dosud nezpracovanou databází. (Přidával jsem celkem čtyři kategorie a všechny radary). Po dokončení jsou všechny přidané poi normálně integrovány a funkční.
Snad je to srozumitelné.
Dan Matt
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26.12.2009, 0:03

Re: CoPilot Live 7

Příspěvekod snowmaker v 24.3.2010, 13:20

Tak to asi ve verzi 7 funguje, ale v 8 ne. Pri importu program zatuhne. A jak jsem nasel v dalsich prispevcich nejsem sam. myslel jsem, ze je to treba jen mym telefonem, ale je nas vic.
snowmaker
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18.9.2007, 21:32


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron