Garmin 510c deluxe

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
papopp
Příspěvky: 2
Registrován: 6.1.2008, 15:13

Garmin 510c deluxe

Příspěvek: # 10813Příspěvek papopp

Zdravim.
Chcem poprosit o radu.Mojim dokladnym cistenim navigacie garmin sa stratil hlasovy navigator.Vie niekto poradit ako ho dostat naspet do navigacie??.
Dakujem
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 510c deluxe

Příspěvek: # 10815Příspěvek freewall

Sice mám taky c510dx, ale s tímhle ti neporadím. Ani nevím, jak se takový soubor jmenuje :(
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Janacek
Příspěvky: 17
Registrován: 9.9.2007, 11:50

Re: Garmin 510c deluxe

Příspěvek: # 10851Příspěvek Janacek

Mněl by to být soubor VOICE a nebo když stahneš z toho odkazu tak tam je soubor s hlasem do Garmina
a je to TYKÁNÍ NE ODBOČTE ALE ODBOČ. OSOBNĚ VYZKOUŠENO FUNGUJE.


http://www.path.cz/forum/download/file.php?id=12
papopp
Příspěvky: 2
Registrován: 6.1.2008, 15:13

Re: Garmin 510c deluxe

Příspěvek: # 10852Příspěvek papopp

Takze v prvom rade chcem posdakovat freewallovi, ktory m vcera ochotne a okamzite pomohol a poslal vsetky subory pre hlasovu navigaciu e-mailom - za co mu srdecne dakujem dakujem.Aj tak mi to nedalo a tak som nasiel riesenie pre kazdeho a bez problemov. Tu je : Musite si stiahnut a nainstalovat program WebUpdater zo stranky http://www.garmin.sk . Po pripojeni pristroja k PC spustite tento program a on vam aktualizuje najnovsi Firmware v pristroji a ako dodatocne aktualizacie vam ponune aj hlasovu navigaciu. ( vsetky dostupne jazyky ).
MARUSHIN
Příspěvky: 1
Registrován: 1.2.2008, 12:39

Garmin C510

Příspěvek: # 11925Příspěvek MARUSHIN

Dobrý den koupil jsem navigaci garmin c 510 byla v ní čr mapa byl zakoupen od ge money bank (dar při leasingu)
nějakým nedopatřením jsem mapu smazal navigaci jsem dal kolegovi rikal ze má doma nepoužitou mapu a ze ji nahraje problém je v tom se navigace po nahrání blokla nevím co s tím. Chci se zeptat jestli ta origo mapa co byla už přímo v navigaci při koupi jestli se dá nějak zpátky vyvolat nebo je nadobro fuč ? Díky S pozdravem M
Odpovědět