Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 10397Příspěvek octavka

Kabel miny USB - tedy lze pouzit kabel prilozen k nekterym fotoaparatum a k dalsim pristroju.
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11403Příspěvek mara.pospa

Tak jsem další s tou pitomou hláškou .Nevím co s tím mám dělat poradí někdo !!!!!
Garmin nuvi 200
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11413Příspěvek octavka

pokud mas zalohu tak neni problem :!:
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11414Příspěvek rossini

S Garminy je to tak, že každá mapa se odemyká (resp. v případě "dvoustovky") je odemčena pouze a jenom na příslušné SERIAL NUMBER přístroje. Je to ochrana před kopírováním/šířením map nelegální cestou. Před novým přehrátím map je nutné si zálohovat svoje zařízení, protože mapové soubory z jiné "dvoustovky" Vám nepomůžou. Garmin (Picodas) má nástroj, jak tuto situaci řešit, ale je třeba se obrátit přímo na servis.

Když jsem loni potřeboval rychle odemčít City Navigator 9 poslanou mailem z Garminu (na promo cestu 3000km na kole) a uploadnutou do turistické Garmin 60CSx, zkoušeli jsme to asi na 5x po telefonu - de facto operace na celý den, a stejně jsem nakonec musel do Prahy - vzít originální mapu na SD kartě. Tím jen chci říci, že jejich ochrana je tak důkladná, že se občas ani jim se nepovede přesvědčit mapy, aby fungovaly v kterémkoliv přístroji. Tož tak.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11415Příspěvek mara.pospa

No právě že zálohu nemám a tak to vypadá že to budu muset řešit s nima . Ale děkuji myslel jsem že jde nějak toto obejít ..
Garmin nuvi 200
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11417Příspěvek mara.pospa

Když podržím zapnutí navi asi min. tak se mi objeví na displeji tečka a kalibruji displej ,pak se normálně spustí navi.A mapy jsou tam ale satelity nezaměří a hodí mě to do Ameriky.. Tak jen doufám že není posrané ještě něco jiného.. i do parametrů navi se dostanu (přes ukazatel baterky)..
Garmin nuvi 200
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11467Příspěvek octavka

No pokud se ti to takto seklo tak mas dve moznosti:
bud to hodit do servisu ci je jeste jedna moznost ale nelegalni - Garmin Unlock generator, ale to sem nepatri :mad:
hilda
Příspěvky: 1
Registrován: 21.1.2008, 19:17
Bydliště: Olomouc

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11521Příspěvek hilda

Garmin nuvi 200 jsem dostal dárkem a nerad bych ho pokazil. Jezdím po republice a i ven, ale tam je muj garmin ztracen. Prosím Vás o radu a pomoc jak nebo kde sehnat mapy Evropských států a nezapltit za ně pět tisíc kaček (to se mi zdá opravdu docela dost pěněz). Vzhledem k tomu, že nejsem žádný hekr tak to asi sám nezvládnu. Proto prosím o podrobný návod. Něco jsem četl o tom žře si mám nějakým způsobem zálohovat data, ale nevím jak. Díky za radu a pomoc s mojim problémem. 8-)
reyjim
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2007, 8:11

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11522Příspěvek reyjim

MilanSu píše:Pro garmin si můžeš stáhnout jakou chceš mapu jenom do Mapsource na PC, ale pokud ji chceš dát do zařízení, musíš ji mít odemčenou (koupenou), jinak ti nebude fungovat.
no nevím nevím stáhl jsem odemčenou mapu a po nahrání do garminu mi funguje...
reyjim
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2007, 8:11

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11523Příspěvek reyjim

..škoda jen, že je tam tak málo paměti, nahrál bych si jich tam víc... :(
..myslel jsem, že tam pomůže karta, ale z mapsource to na kartu nahrát nejde... :KO: :KO:
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11542Příspěvek mara.pospa

Tak můj problém je vyřešený , chlapi z picodas jsou skvělí ,celý návod na email a jeden telefon a mám to v cajku.. :palec: :palce:
Garmin nuvi 200
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11780Příspěvek Chip.cz

pup píše:Jestli jsem to dobre pochopil (jsem v tehle oblasti naprosty zacatecnik :usmev: ) tak podle souboru GarminDevice.xml, pristroj pouziva tri mapove soubory: gmapbmap.img, gmapprom.img, gmapsupp.img. Prvni dva jsou nahrane od vyrobce a treti se vytvari pri pouziti programu Mapsource. Problem je asi v tom, ze pri nahravani map z Mapsource zmizel soubor gmapprom.img. Ten nemam v adresari. Pred tim mi navigace fungovala normane. Ted po zapnuti Garminu a pokusu o loading mapy se objevi hlaska " No detailed maps found that support routing. The nuvi cannot be used without them". Muze to byt ono? Co se v tom pripade da delat? Dik za radu
Nevím, jestli je tohle ještě aktuální, ale já mám GPS Garmin 200 a soubor "gmapprom.img" tu není a gpska mi funguje.
Přikládám obrázek.
Přílohy
Garmin 200.JPG
Garmin 200.JPG (75.68 KiB) Zobrazeno 6905 x
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11860Příspěvek Chip.cz

vroubek píše: Nebo ze bych tam nahral alespon tu prilozenou turistickou mapu CR? Pujde to?
Pro stourali - jeste sem si nesehnal USB kabel k PC, takze netusim.
Tak až si seženeš usb kabel zkus to přesně podle návodu. Odemkni mapu atd, atd. Nic pokazit nemůžeš. Samozřejmě ze souborů Garmina nic nemaž !
:palec:
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 11862Příspěvek mara.pospa

Já tam mám taky jen 2 ty soubory a jede mi normálně a dělal jsem to podlě podrobného návodu co mi poslali . Odemkl a nahrál jsem to tam a jede v pohodě..
Garmin nuvi 200
radek.prochy
Příspěvky: 25
Registrován: 3.1.2008, 9:19

Re: Garmin nuvi 200 - mapa evropy

Příspěvek: # 12173Příspěvek radek.prochy

reyjim píše:..škoda jen, že je tam tak málo paměti, nahrál bych si jich tam víc... :(
..myslel jsem, že tam pomůže karta, ale z mapsource to na kartu nahrát nejde... :KO: :KO:
Dneska jsem zkousel nahravat nejakou mapu z mapsource a na kartu to v pohode jde. Navic si clovek neprepise TOPO CR nebo co tam kdo ma :palce:

Ale spis by me zajimalo jak tam dostat vic map aniz bych je musel nahravat najednou, prejmenovani souboru nepomohlo, snad jedine editace GarminDevice.xml, ale nechce se mi v tom moc stourat.
Nevi to nekdo :??: :??: :??:
Garmin Nüvi 270
Odpovědět