Ikony

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Uživatelský avatar
cosmicboy
Příspěvky: 9
Registrován: 30.9.2008, 8:35
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Ikony

Příspěvek: # 22300Příspěvek cosmicboy

Předem se omlouvám, že zakládám toto dokola omílané téma, ale konkrétní odpověď jsem v žádném fóru nenašel... :( Takže k věci: Mám Garmin nüvi 250 a až donedávna vše fungovalo správně. Nyní jsem přešel na Mapsource 6.14 a při natažení POI do navigace se mě u příslušných míst nezobrazují ikony, ale jen šedá tečka. Přitom se domnívám, že postupuji správně - stahnu příslušný GPX soubor, dále BMP ikonu se stejným názvem a přes POI loader to pošlu do navigace. Nevíte někdo, prosím, čím to může být? Nemůže v tom mít prsty právě ten nový Mapsource (i když já si to nemyslím)? Předem díky za tipy!
Uživatelský avatar
cosmicboy
Příspěvky: 9
Registrován: 30.9.2008, 8:35
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ikony

Příspěvek: # 22309Příspěvek cosmicboy

A mám to, uf, to bylo něco přijít na to. A přitom je řešení tak triviální - nevím proč, ale všechny ikony se mně stahují ve formátu nazev.bmp.html. Takže jsem jen zlikvidoval příponu html a je po problému. To jen takový tip, kdyby někdo narazil na stejný problém.
Pe3k
Příspěvky: 1
Registrován: 10.6.2007, 15:47

Re: Ikony

Příspěvek: # 23123Příspěvek Pe3k

me se nezobrazuji ikonky ani v map source jak stim?Mam garmin xt na symbianu a jak je nahraji pres poiloader tak je mam v telefonu jen jako sedou tecku a ani popis nema jen souradnice.Jak tam dostat ikonku a popis a aby se mi zobrazili v map source???


Tak na ikonky jsem prisel ale mam pred ni jeste sedou tecku ale nemam popisek.
Odpovědět