problem v urcovani polohy

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Bizzi
Příspěvky: 3
Registrován: 5.4.2007, 8:05

problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 3990Příspěvek Bizzi

Cau, mam tom tom 6.1. Mam tam mapu cr. mam i nejaky body zajmu.. cca 5 (body zajmu s radarama)-

a ted... kdyz to pustim na mim pda n35i a stojim na miste, v pohode najde signal. ale kdyz se rozjedu, obcas se mi stava, ze ukazatel mista kde sem zacne problikavat v jedny ose na ruzny mista.. v realu to vypada tak, ze se me na pda ukazujou v pulsekundovych intervalech ruzny obrazovky z ruznych mist.

kdyz si najedu na mapu ve zvetsenym modu, tak je to jako kdybyste protahly osu sipicky dozadu - cca 20km a po tyhle ose se ta sipicka obevuje...

nevite v cem je problem? nedela to furt, jen obcas. zatim sem to vyresil tak, ze kdyz to blbne, mam tam tu mapu dvakrat a dycky jen prehodim mapu a bud je chvili klid, nebo to dela porad, tak prehodim nazpatek a zase, bud je chvili klid, nebo to dela porad, a kdyz to dela porad, nase.u se a vypnu to:o)

(restart pda nepomaha.. .restart tomtomu pomuze... ale jen nekdy)
jo a konfiguraci mam nastavenou dobre (stejne jako u tom tom 5 - takovej ten cernej prijimac - kosoctvercovej:o), rychlost 9600, a tom tom navigator)
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 3995Příspěvek rossini

Tady je teda každá rada drahá, být Tebou, tak se obrátím na toho, kdo Ti to prodal (technickou podporu)...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Jason
Příspěvky: 14
Registrován: 4.9.2006, 21:04

Re: problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 4008Příspěvek Jason

Není to co ti to dělá, jako se to probíralo zde http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=21884
Bizzi
Příspěvky: 3
Registrován: 5.4.2007, 8:05

Re: problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 4028Příspěvek Bizzi

no nevim nevim... u me nezalezi jestli to mam na baterce, nebo v napajeni... a nedela to porad, jen nekdy... a nic jinyho nez tom tom tam nemam
Bizzi
Příspěvky: 3
Registrován: 5.4.2007, 8:05

Re: problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 4128Příspěvek Bizzi

hm, tak je to tak... jakmile to neni v nabijeni, tak to zacne skakat... kamosovi to ve stejnym pda nedela... jestli to neni verzi opracniho systemu
Jason
Příspěvky: 14
Registrován: 4.9.2006, 21:04

Re: problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 4132Příspěvek Jason

No to nevím, ale kolega má taky n35ku, jako já a od TT6 mu to líta taky, TT5 běžel normálně.
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: problem v urcovani polohy

Příspěvek: # 4135Příspěvek MilanSu

Tam je nejaky problem, zajimal jsem se o to, kdyz jsem jeste mel N35ku. Resilo se to v diskusi na www.ce4you.cz
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Odpovědět