TomTom 910 a utility

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4182Příspěvek vilik

Již delší dobu se bezvýsledně potýkám s doplňky. Mám nainstalováno Tripmaster, Event_Logger a Offroad Navigator. Docela by se hodil i FuelControl. Jenže jak ho nainstaluji, nedostanu se ani na ikonu spuštění. TomTom zamrzne. Neznáte někdo nějaký fígl?

Dík.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4183Příspěvek rossini

Napiš odkaz na Ty doplňky, zkusím Ti minimálně helpnout s testováním...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4185Příspěvek vilik

TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4188Příspěvek rossini

OK, v týdnu se na to mrknu.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
KarlvonBahnhof
Příspěvky: 24
Registrován: 21.8.2006, 8:31
Bydliště: Praha

Re: TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4216Příspěvek KarlvonBahnhof

vilik píše: Již delší dobu se bezvýsledně potýkám s doplňky. Mám nainstalováno Tripmaster, Event_Logger a Offroad Navigator. Docela by se hodil i FuelControl. Jenže jak ho nainstaluji, nedostanu se ani na ikonu spuštění. TomTom zamrzne. Neznáte někdo nějaký fígl?

Dík.


Používám roussilatovy plug-ins Tripmaster, Offroad Navigator, ReverseITN na GO910 od 05/2006 (dříve často nové verze, nyní méně často), později přibyl SkipWaypoint a TTExplorer. Též Joghurtovy Blackout a Calculator, jeho FuelControl nikoliv. Event_Logger znám, ale dávám přednost Tripmasteru. Neměl jsem nikdy potíže ani s instalací, ani jejich chodem, ani se zpracováním jejich výstupů v Excelu, TYRE a Google Earth či Google Maps (konverze a redukce počtu nutné).
Na serverech www.meintomtom.de a www.yournav.com najdeš ve fóru pár potíží a řešení (většinou nastavení parametrů, např. příliš nízké hodnoty či 0 = častá aktualizace např. nadmořské výšky). Problém může být, pokud máš nastaveno zobrazování příliš velkého množství POI (ne kategorií, ale bodů v nich) při používání "lidských hlasů" a Text-to-speech (já v němčině) - ponechá jen 3 MB volné RAM. Ale ani zde jsem problémy tohoto typu nezaznamenal. Spekulativně bych tedy také podezříval Event_Logger.
Na téma FuleControl však najdeš spoustu příspěvků právě na www.meintomtom.de z prostého původu - jeho autor, Joghurt, je považován za "dvorního programátora" komunity ve foru tohoto serveru. Popiš mu problém, odpoví Ti.
Doporučuji také pročíst roussilatovy návody k jeho plug-inům, a forum na obou serverech.
Samsung Galaxy Note 8, Android 8.0.0
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4248Příspěvek vilik

KarlvonBahnhof

Tak jsem projel odkazy od tebe. K tomuhle problému jsem toho tam moc neobjevil :( .
Teď jsem zjistil, že pokud nainstaluji Event_Logger-7.0, tak se to taky kousne. Verze 6.5 jede ok. :?
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
SumqavaCZ
Příspěvky: 10
Registrován: 12.4.2007, 10:00
Bydliště: Klatovy

Re: TomTom 910 a utility

Příspěvek: # 4260Příspěvek SumqavaCZ

Potřebuji poradit. Mam na 910 nainstalován soft Nanox1.3. Instaloval jsem to stylem přetažení v průskumníku stylem soubor Catapps a soubor SDKRegistry (kde je obrázek s ikonkou). Vše funguje.
Dnes jsem chtěl nainstalovat Fuelcontrol 257. Opět přetažením soubor fuelcontrol a SDKRegistry (obrázek). A tady je problem v názvu souboru. Ten původní mi to chce přepsat. Tak že mi fuel nefunguje. Nezobrazuje se ikona spuštění.

Nevíte někdo jak to udělat, aby fungovali oba softy. Mam soubory z jednoho registru nahrát do druhýho?
Díky
TomTom GO 910
Odpovědět