Nejde nainstalovat TTH

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45136Příspěvek Gebič

No pokud Ti nejde instalovani programu, zkusil bych na jinym compu... Jinak ja nedavno preinstaloval sva okna a pak jsem si pul denhral s anstavenim atd a bylo to... Mas patek, nahod novy system... Zitra se na dopoledne zavres preinstalujes a pak mi jeste podekujes... :). Jinak jabko bych si nekoupil.... :blee:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
suap
Příspěvky: 106
Registrován: 29.3.2006, 15:34
Bydliště: Ml.Boleslav

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45141Příspěvek suap

Poradit ti sice nedokážu, ale jen jednu radu pro příště. Spoustu let už praktikuju, že všechny programy mám na C: a data na jiných discích. Než spustím jakékoli aktualizace, nebo novou instalaci, udělám si image disku na jiný disk (body obnovy jsou většinou k ničemu), a pak není problém celé C: během půl hoďky vrátit do původního stavu. Už se mi to mockrát vyplatilo a je to taky výborný způsob k testování nového softu, když nevím jestli mi bude vyhovovat. Vřele doporučuji. Mám pořád WinXP a na zálohování používám True Image.
TomTom GO 1005T
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45160Příspěvek Henry

Pokud "nic nezabírá" a TT Home opravdu chceš, tak můžeš ještě zkusit obnovit systémové soubory Win, i když přijdeš o některé aktualizace, nebudeš možná muset vše přeinstalovávat. Potřebuješ vložit instalační CD Win a v příkazové řádce zadáš:

Kód: Vybrat vše

sfc.exe /scannow
Po obnově to asi bude chtít znovu aktivovat Winy.
hafca
Příspěvky: 164
Registrován: 19.4.2008, 18:07

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45161Příspěvek hafca

Chyba by mohla být v netFramework. Řešil jsem sice s jinou aplikací, ale podobný problém. Chyba byla v netFramework 2.0, měl jsem nainstalované verze 3.0, 3.5 i 4, ale aplikace začala chodit až po doinstalování verze 2.0. Pro jistotu jsem dodal i verzi 1.1 a všechno funguje.
A na CC cleaner bych moc nespoléhal. Několikrát se mi stalo, že při čištění smazal i věci které neměl. A pak dalo dost práce vrátit jeho "úklid" do pořádku. Stejnou zkušenost udělalo i několik mých známých. Kvůli tomu jsem ho přestal používat.
TomTom GO 720T NV 9.430
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45163Příspěvek Gumídek

To se mi nikdy nestalo....Používal jsem ho na XP a stejně na "Sedmičkách", a nikdy žádný problém.....
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45165Příspěvek Gebič

souhlas s Gumajzem. Videl bych to na nejakou nekazen v pocitaci, kdyz vidim nekdy u kamaradu co tam maji "za bordel" divim se, ale je to vse o rozumu uzivatelu, co si do toho compu nahraji... :doutnik:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nejde nainstalovat TTH

Příspěvek: # 45166Příspěvek Gumídek

Přesně tak. Používám ho i u svých klientů a nikdy neměli žádný problém. Ale ty jsem naučil, že je potřeby v pc udržovat aspoň trochu pořádek...
Odpovědět