Nový vzhled online.poi.cz

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4779Příspěvek Jirásek

Mám stejný problém, ale protože chlapci makají "na pozadí", (tím chci říci v zákulísí fóra, ne na pozadí sličné osoby - to jenom abych nebyl napadnut za pomluvy) nechci je otravovat. Jak je znám, určitě to časem odladí. Tento problém mám na IE6 i IE7. A ty dva kliky mne zatím nevadí. Hlavní je, že to FUNGUJE.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4780Příspěvek Henry

To není chyba, to je feature :jupi: :osli: :zub:
Má představa je taková: nezaregistrovaným a nově zaregistrovaným (začátečníci) se to zobrazuje, tak jak to je teď - tedy podle nejstahovanějších kategorií a pokročilým (je to volba v uživatelském panelu) se to zobrazuje podle posledních změna a expertům se to zobrazuje úplně jinak. Jenže je toto zatím neimplementováno a hned tak brzo to vzhledem k přednostnějším pracem nebude.
Takže zatím jen dobrá rada na závěr, která zvýši tvou produktivitu práce o 50% - klikni pouze jednou vlevo nahoře pod logem na "Kategorie POI" a zobrazí se ti to řazeno podle nejnovějších změn. :pc:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4781Příspěvek freewall

Jasne....t ak jsem moc nerval, to bylo jen takove spitnuti, az by kluciiiii nemeli do ceho pichnout :lol:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4782Příspěvek freewall

.....feature.......feature.... kde mam porad hledat ten slovnik :P , diky za radu :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4795Příspěvek rossini

Každý HOST (osoba přicházející na tento web a nemající zde zřízený účet) bude od této chvíle vystavena poněkud většímu "působení" reklamy než Vy stálí, aktivní, přihlášení uživatelé a kolegové. Pokud chcete vědět, co tím mám na mysli, na chvíli se odhlaste a mrkněte na www.poi.cz. Po té se opět nezapomeňte přihlásit, aby Vám tato reklama nekomplikovala práci i užívání bodů zájmu... :mrk:
Jinak moc díky za nahlášení čehokoliv neobvyklého, ať již zde nebo třeba u Vás doma :usmev:
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4796Příspěvek Jirásek

Odhlásil - a upřímě, raději rychle přihlásil :osli:
Pro přihlášený je to better (pro freewall - lepší) :blee:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4797Příspěvek freewall

rossini píše: .....Jinak moc díky za nahlášení čehokoliv neobvyklého, ať již zde nebo třeba u Vás doma :usmev:



No u nas celkem pohoda, zena kouka na Ordinaci, ja tu datluji a pritom jsem objevil, ze zitra si nahravam z CT koncert Pink Floyd :grin:


4 Jirasek : ...better naaaaahodou znam, hec :osli:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4801Příspěvek freewall

Jinak jsem zjistil, ze chodi upozorneni do mailu na nove prispevky (driv mi to nechodilo), hledal jsem jak se dostanu k nastaveni, trosku zahada - jasne, ze jsem dosel ke "sledovani" vlaken nebo celeho tematu, ale pokud to tu nekde neni, tak bych uvital (tedy pokud by to slo) moznost nejakeho prehledu "vybranych" temat - treba jako ve foru "ce4you", kde jsou linky :

Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
Zobrazit vaše příspěvky
@ Zobrazit vaše oblíbené diskuze
Zobrazit příspěvky bez odpovědi
Zobrazit příspěvky za posledních 24 hodin


Ale tohle neni vubec na prvnim miste, zatim clovek forum obsahne cele, resp. projde cele a vidi podle data, co kde je noveho, ale az tech temat bude hafa....... :pc:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4802Příspěvek Jirásek

freewall: koukni na Uživatelský panel - Moje témata (resp. tvoje témata) - pravda, to je upozorňení na sledovaná témata.
Upozorňování chodí, jenom já blbec mám přeposílávání mailu na mobil a pořád mi řvou SMS :-P

A nahoře nad fórem je Zobrazit nové příspěvky , nebo Aktivní témata - taky použitelné
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4806Příspěvek libor_m

Jirásek píše: ... jenže v zaměsnání si na PC nemohu dělat co chci (hlavně instalovat), takže proto IE6.

Se koukni na toto.
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4812Příspěvek vrána

V Opeře 9.21 se mi nějak nekorektně zobrazuje okno s výběrem ikonek. Ty zatracený ikonky se místo do řádků pod sebou řadí do jednoho ukrutně dlouhéééééééého řádku vedle sebe, takže jaksi vypadávají z pozadí a je možné se v nich pohybovat jen pomocí stranových šipek. To mám zas něco blbě nastavený já nebo je to bug? :shock:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4815Příspěvek freewall

Jirásek píše: A nahoře nad fórem je Zobrazit nové příspěvky , nebo Aktivní témata - taky použitelné



Joooooooooooooooo, diky pane Jirasek, jinak me nebijte, az ted jsem se vsem, ze nejsem v te spravne diskuzi s tim dotazem, kdyz tak me tu zruste, teda neeee celeho :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4816Příspěvek rossini

Ať se snažím jak se snažím, tak Firefox 2.0, IE6 i IE7 (u mě) v pohodě :zamysl: Jdu nainstalovat Operu.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4817Příspěvek rossini

No a Opera 9.21 úplně v poho taky, tak teď už tomu nerozumím vůbec :zamysl: Můžeš sem hodit screenshot, a nebo raději mě na rossini@poi.cz? A taky mi napiš, ve kterém vlákně se Ti to děje.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4818Příspěvek rossini

Jediné, co mě napadá, všichni, kterým to blbne si zkuste vymazat vyrovnávací paměť. Včera při úpravě fóra kvůli smajlíkům jsem musel natáhnout znovu šablony, ale mohlo se stát, že některým z Vás předhazují Vaše prohlížeče stále ještě ty staré... Konkrétně v Opeře je to Nástroje/Vymazat soukromá data/Podrobnosti/ a zaškrtni POUZE vymazat z CACHE vše...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Odpovědět