Nový vzhled online.poi.cz

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4964Příspěvek Henry

Takže Rossini dokončil úpravy a záznamy by se teď měly zobrazovat lépe i v nižších rozlišeních.
Dále se již nezobrazují sloupce Lat2 a Lon2, pokud chcete znát hodnotu souřadnic ve stupních, tak stačí myší najet nad hodnoty v desetinném tvaru a zobrazí se bublina s hodnotou ve stupních.
Přepínač "Zobrazit Lat2 a Lon2 v záznamech:" v uživatelském panelu je nyní irelevantní. Stejně jako přepínač "Zobrazit design jako na fóru:", protože byl starý design online.poi odstraněn .
Neprošel totiž můj návrh na vydírání userů - po jednom či dvou měsících všem zapnout starý vzhled a kdo nezaplatí, ten nový design neuvidí :jupi: :osli: :haha: :pistol: :nositka: :pulka: :chlamani:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4966Příspěvek freewall

Jojo, jste deeeesne sikovni, uz si data o poloze nelezou do nazvu. Jinak te Jindrichu podeziram, ze vsechny ty krasne smajly v nabidce je tvoje prace, protoze jak videt, uzivas si jich :grin: :grin: :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4968Příspěvek Henry

Jo když se práce daří, tak mám radost a smajlíkuju :usmev:
Jinak jsi vedle, jak ta jedle. Smajlíky dělal Rossini a nejsem Jindřich :blee: Je to stará přezdívka ze střední a nikdo přesně neví, jak vznikla...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4969Příspěvek Jirásek

Jsem trochu v rozpacích :( . U kategorií zmizela ikonka "poznámky". Chápu, mnoho správců to nevyužívalo.
No a nyní si najedu, coby správce, do kategorie a bum - ikona poznámka :shock: . Ale ty poznámky se zobrazují pouze správci, ostatní je nevidí :pulka: . Mají ty poznámky potom vůbec nějakou cenu :zamysl: ?
Nebo, a to je možná pravděpodobnější, dělám něco blbě :pc:

PS: Ty Rossiniho nádherné smajlíky musím využít :mad:

Pánové nekamenujte mne, v noci mi to docvaklo :jupi: . Poznámky se tu řešily - byl to požadavek, jestli se nepletu Baharise. Chtěl zachovat možnost dohledání histrie bodu pro správce kategorie.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4970Příspěvek freewall

Henry píše: Jinak jsi vedle.....nejsem Jindřich :blee: Je to stará přezdívka ze střední a nikdo přesně neví, jak vznikla...


.... to byl jen takovy maly "name translation" pro Jiraska, aby netapal :blee: :osli: :jupi:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
martinhamr
Příspěvky: 45
Registrován: 20.1.2007, 6:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4973Příspěvek martinhamr

Jak to že když mám vyplněný svůj účet tak aby se mi nabízelo stahování v sobouru acs,tak mi to nabízí jen vše ostatní.A ani to tam nemůžu v liště nalézt?Je tam ta nabídka vůbec?
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4974Příspěvek Jirásek

to Martinhamr:
Tak jsem to nyní zkusil. Nastavil jsem si profil pro PoiWarner a nahoře nad kategoriema se mi objevila disketka PoiWarner (asc). Po kliknutí naskočila nabídka stažení.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
martinhamr
Příspěvky: 45
Registrován: 20.1.2007, 6:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4977Příspěvek martinhamr

Jirásek píše: to Martinhamr:
Tak jsem to nyní zkusil. Nastavil jsem si profil pro PoiWarner a nahoře nad kategoriema se mi objevila disketka PoiWarner (asc). Po kliknutí naskočila nabídka stažení.


Taky jsem to zkusil,a nenaskočilo mi nic!Jen tam je zobrazená disketa POI acs.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4978Příspěvek Jirásek

Hmmm .... Zkusil jsem to znova a z 10 pokusů 2 x úpěšný, v ostatních případech nic :cry: .
Prohlížeč IE7
To bude mít Henry a Rossini "radost" :-P :nastvany: , ty budou na :nositka:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
martinhamr
Příspěvky: 45
Registrován: 20.1.2007, 6:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4979Příspěvek martinhamr

:cry: :nastvany: :cry: :nastvany:
Jojo,fakt nekecám...
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4980Příspěvek Henry

Tak jsem zkoušel vypínat a zapínat asc ve FF i v IE6 (IE7 nemám) aspoň 10x a ikona Obrázek se zobrazovala / nezobrazovala, tak jak má... :koul: :koul: :koul:
martinhamr
Příspěvky: 45
Registrován: 20.1.2007, 6:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4985Příspěvek martinhamr

Ta ikona mě tam svítí pořád,to problém není.Ale buď jsem nepochopil postup,když na ní kliknu,tak se buď nic neděje,nebo se vedle zobrazujou ty malé ikonky-jako disketa.A v té je třeba logo TomTom,nebo Igo.Bohužel ne PoiWarner.
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4986Příspěvek rossini

Tak jsem to zkusil v IE7 a vše OK. Tak ještě jednou projistotu... "Jdeš do svého "Uživatelského panelu", tak klikneš na položku "Zobrazení pro POI-Warner (asc): ANO", Stiskneš tlačítko POSLAT (úplně dole), vrátíš se na Online POI (přes horní lištu) a nad seznamem kategorií se Ti objeví ikonka Obrázek. Na tu klikneš, a IE7 nabídne ke stažení ZIP, který obsahuje kompletně všechny radary ve formátu asc! Pokud se tak nestane, hoď mi přesnou verzi IE7 (Nápověda/O aplikaci IE7) a taky nastavení bezpečnostní úrovně Tvého prohlížeče.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
martinhamr
Příspěvky: 45
Registrován: 20.1.2007, 6:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4988Příspěvek martinhamr

Tak tohle šlo v pohodě,mám na mysli ty radary.Já jsem se asi mylně,domníval,že půjde přednastavit v jakém souboru se budou stahovat i ostatní POI soubory.Nešlo by to také udělat abych si nemusel vše převádět do souboru asc?
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled online.poi.cz

Příspěvek: # 4990Příspěvek Henry

Tak výborně, už si myslím celkem rozumíme. Radary ti jedou.
V některém z předešlých příspěvků jsem psal, že formát asc kromě těch radarů pro Poi-Warner zatím nemáme (možná příští týden bych to mohl stihnout).
Takže je nutné si zatím stahovat data v ov2 souboru, což je formát pro TomTom, ten otevřit v PoiEditu a tam dát "Uložit jako..." a vybrat asc formát.
Pro tebe to znamená, že v uživatelském panelu dej "Ano" u Zobrazení ov2 pro TomTom: a u GeoSatu, iGo, Garminu, WPT, KML, GPX a CSV den "Ne". Ov2 soubor pak u jednotlivých kategorií stáhneš klepnutím na Obrázek
Odpovědět