GO910 pevná montáž do auta - sháním info/rady

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
pavel_rybar
Příspěvky: 6
Registrován: 11.6.2007, 20:18
Bydliště: Fibichova 600, 259 01 Votice
Kontaktovat uživatele:

GO910 pevná montáž do auta - sháním info/rady

Příspěvek: # 7079Příspěvek pavel_rybar

Ahoj,
máte někdo zkušenosti jak co nejlépe integrovat GO910 do auta (Š. OII.)?

-předělávky originál držáku
-připojení signálu rozsvícení světel
-ukrytí TMC modulu s připojením na autoanténu
-vedení napájecích a anténí kabelů
-lze vytáhnout z tomtoma signál, který bude zobrazovat šipky na MAXIDOTu? (asi utopie, což?) atd.

Chtěl bych zabudovat TT GO 910 co nejlépe do auta (klíďo na pevno) tak aby kolem toho bylo co nejmíň balastu a nebojím se hrábnout do elektroniky.

Díky předem,
Pavel R.
Uživatelský avatar
imaster
Příspěvky: 254
Registrován: 28.5.2007, 18:53
Bydliště: Ostrava

Re: GO910 pevná montáž do auta - sháním info/rady

Příspěvek: # 7089Příspěvek imaster

No s něčím bych Ti mohl poradit. Píšeš, že se vyznáš v elektrice, tak napájení TT určitě zvládneš ukrýt do palubovky a napájet někde ze spínačky.Externí mikrofon jsem pod tapecem sloupku vedl až ke stínítku a tam zavěsil. Přijímač rds-tmc se dá skovat celý do palubky, připojí se na autoanténu (zatím jediné na 100 procent spolehlivé řešení příjmu). Návod najdeš tady http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 5&start=90 i s obrázkama. To všechno mám vyvedeno uprostřed čelního okna tak v délce 5-8 cm. Tam přicucnu dok.stanici a do ní to vše zapíchnu. Potom jen pověsím TT a jede se. Jiné řešení se mi zatím nenabídlo, jelikož TT 910 má aktivní držák (dokovací stanici), do vlastního TT nic nezapíchneš. Vše je pěkně schované, pokud mám držák pryč, nejsou konce kabeláže vidět. Ono by to možná šlo zabudovat ještě více do auta, (z držáku musíš zachovat jen ten kousek s konektorem a zdířkama pro MIC, napájení, RDS-TMC a audio výstup. Já jsem chtěl ale zachovat jakousi přenosnost zařízení, tak jsem to řešil tak, jak jsem popsal. Ještě si můžeš vytáhnout komplet zvuk do audio sestavy v autě přes AUX, ale to jsem neřešil, mé firemní rádio v autě AUX nemá. S tím vyvedením do maxi dotu nepočítej, TT nedává ven žádné signály, tak není kde brát.


Obrázek


Obrázek


Obrázek

Popis , návod a info o autorech fotografií na výše uvedené adrese.
Peugeot 206 1.1i 2004
TomTom GO 910(Apl. 8.204 ), RDS-TMC , Maps Western and Central Europe 815.2003

imaster@seznam.cz
Odpovědět